||
S

STAVANGERTAKST AS934 951 727

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Henning Bergevik Grannestunet 19 4052 RØYNEBERG, Norge

STAVANGERTAKST AS

I drift
Utarbeide tilstandsrapport for bolig, utleie av byggeledelse og mindre byggeoppdrag.
Eiendomsmegler. Ingeniør- og prosjektledertjenester innen byggeprosjekter. Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.

Nøgleord

eiendomsmeglerfast ejendomformidlingkjøpsalgutleierådgivningtakseringdeponeringsagentvirksomhet

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
År siden stiftelse
1 år
siden 10. feb. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2025
1.069.019
NOK
Årsresultat 2025
-147.438
NOK
Samlet egenkapital 2025
-87.438
NOK
Sidst opdateret: 2. mar. 2026

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 10. feb. 2025

Resumé

År2024
Samlede driftsindtægter
1.069.019
Samlet årsresultat
-147.438
Samlede aktiver
173.359
Samlet gæld
260.797
Samlet egenkapital
-87.438

R&T

År2024
Samlede driftsindtægter
1.069.019
Samlede driftsomkostninger
1.216.567
Driftsresultat
-147.548
Finansielle indtægter/omkostninger
110
Resultat før skat
-147.438
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-147.438

Balanceoversigt

År2024
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
173.359
Samlede aktiver
173.359
Kortfristet gæld
260.797
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
260.797
Indskudt kapital
60.000
Overført overskud
-147.438
Samlet egenkapital
-87.438
Samlet egenkapital og gæld
173.359

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.3
Primær industrigruppe
Salg og drift af fast ejendom på opgave
68.31
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed
68.310
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed