||
A

ARCTIC RENTAL PROPERTY AS934 427 793

Anden fast ejendom
Aktieselskab
Årefjordstranda 6 1570 DILLING, Norge

ARCTIC RENTAL PROPERTY AS

I drift
Investering i fast eiendom og utleie av disse, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Eiendomsforvaltning på vegne av andre.

Organisation

Bestyrelsesformand
År siden stiftelse
2 år
siden 7. nov. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Ejerskab

Antal aktier og aktieklasser
300
1 aktieklasse
Samlet antal aktionærer
2
virksomheder
Tilhører en gruppe af

Økonomi

Årsresultat 2024
-6.344
NOK
Samlet egenkapital 2024
23.656
NOK
Sidst opdateret: 10. feb. 2026

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand
29 %
indirekte
Bestyrelsesmedlem
71 %
indirekte

Andre

NavnRolleAktier
C
COLUMBI SERVICES AS
Regnskabsfører-

Top 10 private aktionærer

NavnRolleAktier
Bestyrelsesmedlem
71 %
indirekte
Bestyrelsesformand
29 %
indirekte
Sidst opdateret: 31. dec. 2024

Ejerandel

Virksomhedens aktionærer

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
S
SILVESTRIS INVEST AS
Ordinære aktier
213
71 %
W
WILSKOW HOLDING AS
Ordinære aktier
87
29 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Koncernstruktur

  • Samlet driftsindtægt 2024: NOK 0
    Driftsresultat 2024: NOK -10.122
    Medarbejdere: 0

Økonomi

i NOK

Resumé

År2024
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-6.344
Samlede aktiver
284.252
Samlet gæld
260.596
Samlet egenkapital
23.656

R&T

År2024
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
6.344
Driftsresultat
-6.344
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-6.344
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-6.344

Balanceoversigt

År2024
Samlede anlægsaktiver
119.981
Samlede omsætningsaktiver
164.271
Samlede aktiver
284.252
Kortfristet gæld
260.596
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
260.596
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-6.344
Samlet egenkapital
23.656
Samlet egenkapital og gæld
284.252

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.3
Primær industrigruppe
Salg og drift af fast ejendom på opgave
68.32
Industrigruppe
Ejendomsforvaltning
68.320
Industrigruppe
Ejendomsforvaltning