||
A

AKTIV TAKSERING OG BYGGRÅDGIVNING AS933 380 165

Fast ejendom
Aktieselskab
C/O Raymond Rolfsnes Oldernesveien 14D 5163 LAKSEVÅG, Norge

AKTIV TAKSERING OG BYGGRÅDGIVNING AS

I drift
Takserings tjenester, byggrådgivning, byggtekninsk konsulent og tilstadsvurdering av boliger.
Eiendomsmegler.

Nøgleord

eiendomsmeglerfast ejendomformidlingkjøpsalgutleierådgivningtakseringdeponeringsagentvirksomhet

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
År siden stiftelse
2 år
siden 29. apr. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2024
12.000
NOK
Årsresultat 2024
-16.423
NOK
Samlet egenkapital 2024
2.223
NOK
Sidst opdateret: 12. dec. 2025

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 29. apr. 2024

Resumé

År2024
Samlede driftsindtægter
12.000
Samlet årsresultat
-16.423
Samlede aktiver
15.056
Samlet gæld
12.834
Samlet egenkapital
2.223

R&T

År2024
Samlede driftsindtægter
12.000
Samlede driftsomkostninger
28.423
Driftsresultat
-16.423
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-16.423
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-16.423

Balanceoversigt

År2024
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
15.056
Samlede aktiver
15.056
Kortfristet gæld
3.303
Langfristet gæld
9.531
Samlet gæld
12.834
Indskudt kapital
18.646
Overført overskud
-16.423
Samlet egenkapital
2.223
Samlet egenkapital og gæld
15.057

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.3
Primær industrigruppe
Salg og drift af fast ejendom på opgave
68.31
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed
68.310
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed