TØMMERLUNNA VELFORENING
I drift
Ivareta og administrere vedlikehold av den private veien Tømmerlunna
og ivareta andre relevante forhold knyttet til Tømmerlunna til beste
for eiere av boligenhetene i Tømmerlulnna.
Organisation
- Bestyrelsesformand
- TT
Torbjørn Tøndel1959
- År siden stiftelse
- 2 år
- siden 18. apr. 2024
- Type
- Forening/lag/indretning
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2025
- 128.000
- NOK
- Årsresultat 2025
- -7.788
- NOK
- Samlet egenkapital 2025
- 87.357
- NOK
Sidst opdateret: 20. maj 2026
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
TT 1959 | Bestyrelsesformand | - |
AL 1953 | Bestyrelsesmedlem | - |
JA | Bestyrelsesmedlem | - |
| Forretningsfører | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 14. feb. 2025
Resumé
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 128.000 |
Samlet årsresultat | -7.788 |
Samlede aktiver | 87.519 |
Samlet gæld | 162 |
Samlet egenkapital | 87.357 |
R&T
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 128.000 |
Samlede driftsomkostninger | -139.045 |
Driftsresultat | -11.045 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 3.258 |
Resultat før skat | -7.788 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -7.788 |
Balanceoversigt
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 0 |
Samlede aktiver | 87.519 |
Kortfristet gæld | 162 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 162 |
Indskudt kapital | 0 |
Overført overskud | 0 |
Samlet egenkapital | 87.357 |
Samlet egenkapital og gæld | 87.519 |
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.3
Primær industrigruppe
Salg og drift af fast ejendom på opgave
68.32
Industrigruppe
Ejendomsforvaltning
68.320
Industrigruppe
Ejendomsforvaltning