||
HAUGESUND BOLIG OG PROSJEKTMEGLING AS

HAUGESUND BOLIG OG PROSJEKTMEGLING AS933 296 180

Fast ejendom
Aktieselskab
Haraldsgata 139 5527 HAUGESUND, Norge

HAUGESUND BOLIG OG PROSJEKTMEGLING AS

I drift
Proaktiv Eiendomsmegling | Kjøpe, selge & verdivurdering av bolig
Vi er en kvalitetsbasert landsdekkende kjede med 17 kontor fordelt i de største byene. Vi mener megling er prestasjonsbasert og at variasjonene mellom de ulike meglerhusene er enorm både i arbeidsmetoder og resultat. Vårt viktigste mål er fornøyde kunder. Vår visjon er å berike alle våre kunder.
Drive eiendomsmegling i eget navn og dertil knyttet virksomhet.
Eiendomsmegler.

Nøgleord

eiendomsmeglerfast ejendomformidlingkjøpsalgutleierådgivningtakseringdeponeringsagentvirksomhet

Links

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
År siden stiftelse
2 år
siden 13. apr. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Ejerskab

Antal aktier og aktieklasser
10.000
1 aktieklasse
Samlet antal aktionærer
2
personer

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2024
1.936.127
NOK
Årsresultat 2024
318.478
NOK
Samlet egenkapital 2024
424.478
NOK
Sidst opdateret: 12. dec. 2025

Regnskabsfører-

Top 10 private aktionærer

NavnRolleAktier
-
50 %
direkte
-
50 %
direkte
Sidst opdateret: 12. dec. 2025

Ejerandel

Virksomhedens aktionærer

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
Ordinære aktier
5.000
50 %
Ordinære aktier
5.000
50 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Økonomi

i NOK

Resumé

År2024
Samlede driftsindtægter
1.936.127
Samlet årsresultat
318.478
Samlede aktiver
847.414
Samlet gæld
422.936
Samlet egenkapital
424.478

R&T

År2024
Samlede driftsindtægter
1.936.127
Samlede driftsomkostninger
1.526.495
Driftsresultat
409.632
Finansielle indtægter/omkostninger
-1.163
Resultat før skat
408.468
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
89.990
Samlet årsresultat
318.478

Balanceoversigt

År2024
Samlede anlægsaktiver
146.999
Samlede omsætningsaktiver
700.415
Samlede aktiver
847.414
Kortfristet gæld
418.598
Langfristet gæld
4.338
Samlet gæld
422.936
Indskudt kapital
106.000
Overført overskud
318.478
Samlet egenkapital
424.478
Samlet egenkapital og gæld
847.414

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.3
Primær industrigruppe
Salg og drift af fast ejendom på opgave
68.31
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed
68.310
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed