||
T

TRONDHEIMSVEIEN 4 AS932 895 315

Udlejning
Aktieselskab
c/o Propcap Mnagement AS Dronning Mauds gate 3 0250 OSLO, Norge

TRONDHEIMSVEIEN 4 AS

Lukket 7. april 2025, Frivillig likvidation
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 25. jan. 2024 til 7. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Ejerskab

Antal aktier og aktieklasser
3.000
1 aktieklasse
Samlet antal aktionærer
1
virksomhed
Tilhører en gruppe af

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2024
4.186.723
NOK
Årsresultat 2024
2.436.133
NOK
Samlet egenkapital 2024
8.493.704
NOK
Sidst opdateret: 3. apr. 2025

Regnskabsfører-

Top 10 private aktionærer

NavnRolleAktier
-
100 %
indirekte
Sidst opdateret: 3. apr. 2025

Ejerandel

Virksomhedens aktionærer

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
F
FIANE HOLDING AS
Ordinære aktier
3.000
100 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Koncernstruktur

  • Samlet driftsindtægt 2024: NOK 0
    Driftsresultat 2024: NOK -53.649
    Medarbejdere: 0

Økonomi

i NOK

Resumé

År2024
Samlede driftsindtægter
4.186.723
Samlet årsresultat
2.436.133
Samlede aktiver
11.786.740
Samlet gæld
3.293.036
Samlet egenkapital
8.493.704

R&T

År2024
Samlede driftsindtægter
4.186.723
Samlede driftsomkostninger
995.061
Driftsresultat
3.191.662
Finansielle indtægter/omkostninger
-68.415
Resultat før skat
3.123.247
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
687.114
Samlet årsresultat
2.436.133

Balanceoversigt

År2024
Samlede anlægsaktiver
11.022.000
Samlede omsætningsaktiver
764.740
Samlede aktiver
11.786.740
Kortfristet gæld
3.293.036
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
3.293.036
Indskudt kapital
180.000
Overført overskud
8.313.704
Samlet egenkapital
8.493.704
Samlet egenkapital og gæld
11.786.740

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt