||
L

LINK BOLIGUTLEIE AS932 854 031

Fast ejendom
Aktieselskab
Løkkeveien 111 4007 STAVANGER, Norge

LINK BOLIGUTLEIE AS

I drift
Formidling av utleieboliger, eiendomsmegling, forretningsførsel samt annet der naturlig hører inn under virksomheten.
Formidling av utleieboliger, eiendomsmegling, forretningsførsel samt annet der naturlig hører inn.

Nøgleord

eiendomsmeglerfast ejendomformidlingkjøpsalgutleierådgivningtakseringdeponeringsagentvirksomhet

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
År siden stiftelse
2 år
siden 19. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Ejerskab

Antal aktier og aktieklasser
1.000
1 aktieklasse
Samlet antal aktionærer
1
virksomhed
Tilhører en gruppe af

Økonomi

Årsresultat 2024
-38.872
NOK
Samlet egenkapital 2024
61.128
NOK
Sidst opdateret: 23. dec. 2025

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør
50 %
indirekte

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand
50 %
indirekte
Bestyrelsesmedlem-

Andre

NavnRolleAktier
R
RELEVANT REGNSKAP AS
Regnskabsfører-

Top 10 private aktionærer

NavnRolleAktier
-
50 %
indirekte
Administrerende direktør, Bestyrelsesformand
50 %
indirekte
Sidst opdateret: 19. jan. 2024

Ejerandel

Virksomhedens aktionærer

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
M
MANTI AS
Ordinære aktier
1.000
100 %

Aktier ejet af LINK BOLIGUTLEIE AS

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
Ordinære aktier
10.000
100 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Koncernstruktur

  • Samlet driftsindtægt 2024: NOK 0
    Driftsresultat 2024: NOK -73.952
    Medarbejdere: 0

Økonomi

i NOK

Resumé

År20242023
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-38.872
0
Samlede aktiver
761.757
100.000
Samlet gæld
700.629
0
Samlet egenkapital
61.128
100.000

R&T

År20242023
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
38.872
0
Driftsresultat
-38.872
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-38.872
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-38.872
0

Balanceoversigt

År20242023
Samlede anlægsaktiver
700.000
0
Samlede omsætningsaktiver
61.757
100.000
Samlede aktiver
761.757
100.000
Kortfristet gæld
700.629
0
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
700.629
0
Indskudt kapital
100.000
100.000
Overført overskud
-38.872
0
Samlet egenkapital
61.128
100.000
Samlet egenkapital og gæld
761.757
100.000

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.3
Primær industrigruppe
Salg og drift af fast ejendom på opgave
68.31
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed
68.310
Industrigruppe
Ejendomsmæglervirksomhed