||
S

SEILMAKERGATA 1 STEINKJER AS932 715 996

Udlejning
Aktieselskab
Kongens gate 28 7713 STEINKJER, Norge

SEILMAKERGATA 1 STEINKJER AS

Lukket 4. december 2024
Investering i fast eiendom og annet som hører inn under dette.
Holdingselskap.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 21. dec. 2023 til 4. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
3.799.927
NOK
Årsresultat 2023
740.223
NOK
Samlet egenkapital 2023
586.086
NOK
Sidst opdateret: 9. sep. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 20. feb. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
3.799.927
Samlet årsresultat
740.223
Samlede aktiver
9.889.168
Samlet gæld
9.303.082
Samlet egenkapital
586.086

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
3.799.927
Samlede driftsomkostninger
2.301.413
Driftsresultat
1.498.514
Finansielle indtægter/omkostninger
-549.685
Resultat før skat
948.829
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
208.606
Samlet årsresultat
740.223

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
7.962.444
Samlede omsætningsaktiver
1.926.724
Samlede aktiver
9.889.168
Kortfristet gæld
9.303.082
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
9.303.082
Indskudt kapital
586.086
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
586.086
Samlet egenkapital og gæld
9.889.168

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt