||
B

BYGGIMPULS EIENDOM AS932 701 936

Udlejning
Aktieselskab
Kjellingmoveien 4 1930 AURSKOG, Norge

BYGGIMPULS EIENDOM AS

Lukket 26. august 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 19. dec. 2023 til 26. aug. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
1.333.333
NOK
Årsresultat 2023
119.017
NOK
Samlet egenkapital 2023
323.177
NOK
Sidst opdateret: 3. jun. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 19. dec. 2023

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
1.333.333
Samlet årsresultat
119.017
Samlede aktiver
42.379.997
Samlet gæld
42.056.820
Samlet egenkapital
323.177

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
1.333.333
Samlede driftsomkostninger
387.300
Driftsresultat
946.033
Finansielle indtægter/omkostninger
-793.447
Resultat før skat
152.586
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
33.569
Samlet årsresultat
119.017

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
42.379.997
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
42.379.997
Kortfristet gæld
33.333
Langfristet gæld
42.023.487
Samlet gæld
42.056.820
Indskudt kapital
204.160
Overført overskud
119.017
Samlet egenkapital
323.177
Samlet egenkapital og gæld
42.379.997

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt