SIMONE-RENHOLD AS
I drift
Rengjøring av bygninger.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- RN
Radita Neacsu1954
- Bestyrelsesformand
- CC
- År siden stiftelse
- 3 år
- siden 14. dec. 2023
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 18
Ejerskab
- Antal aktier og aktieklasser
- 30
- 1 aktieklasse
- Samlet antal aktionærer
- 1
- person
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2024
- 3.361.711
- NOK
- Årsresultat 2024
- 153.760
- NOK
- Samlet egenkapital 2024
- 183.760
- NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2026
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
RN 1954 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
CC | Bestyrelsesformand | - |
Top 10 private aktionærer
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
NR 1954 | - | 100 % direkte |
Sidst opdateret: 17. sep. 2025
Ejerandel
Virksomhedens aktionærer
| Navn | Aktieklasse | Samlet antal aktier | Del |
|---|---|---|---|
NR 1954 | Ordinære aktier | 30 | 100 % |
Sidst opdateret: 2. jun. 2025
Økonomi
i NOK
Resumé
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 3.361.711 |
Samlet årsresultat | 153.760 |
Samlede aktiver | 936.991 |
Samlet gæld | 753.231 |
Samlet egenkapital | 183.760 |
R&T
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 3.361.711 |
Samlede driftsomkostninger | 3.207.912 |
Driftsresultat | 153.799 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -39 |
Resultat før skat | 153.760 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | 153.760 |
Balanceoversigt
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 100.000 |
Samlede omsætningsaktiver | 836.991 |
Samlede aktiver | 936.991 |
Kortfristet gæld | 747.682 |
Langfristet gæld | 5.549 |
Samlet gæld | 753.231 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | 153.760 |
Samlet egenkapital | 183.760 |
Samlet egenkapital og gæld | 936.991 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger