||
S

SANNAN B14-2 AS932 598 027

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Creditreform AS Olav Tryggvasons gate 24 7011 TRONDHEIM, Norge

SANNAN B14-2 AS

Lukket 19. september 2024, Frivillig likvidation
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom, herunder drive utvikling av eiendom, samt virksomhet beslektet med dette, og deltagelse i andre selskaper med virksomhet som naturlig står i tilknytning til dette.
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 12. dec. 2023 til 19. sep. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2023
875.864
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 5. sep. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
900.696
Samlet gæld
24.832
Samlet egenkapital
875.864

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
791.268
Samlede omsætningsaktiver
109.428
Samlede aktiver
900.696
Kortfristet gæld
24.832
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
24.832
Indskudt kapital
504.683
Overført overskud
371.181
Samlet egenkapital
875.864
Samlet egenkapital og gæld
900.696

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom