||
S

SANNAN B14-5 AS932 598 108

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Creditreform AS Olav Tryggvasons gate 24 7011 TRONDHEIM, Norge

SANNAN B14-5 AS

Lukket 19. september 2024, Frivillig likvidation
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom, herunder drive utvikling av eiendom, samt virksomhet beslektet med dette, og deltagelse i andre selskaper med virksomhet som naturlig står i tilknytning til dette.
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 12. dec. 2023 til 19. sep. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2023
711.858
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 5. sep. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
731.815
Samlet gæld
19.957
Samlet egenkapital
711.858

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
642.905
Samlede omsætningsaktiver
88.910
Samlede aktiver
731.815
Kortfristet gæld
19.957
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
19.957
Indskudt kapital
375.779
Overført overskud
336.079
Samlet egenkapital
711.858
Samlet egenkapital og gæld
731.815

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom