||
N

NYGÅRDSGATEN 66 AS932 485 621

Fast ejendom
Aktieselskab
Møllegaten 12 3111 TØNSBERG, Norge

NYGÅRDSGATEN 66 AS

Lukket 31. oktober 2024
Sentrumsnære kvalitetsboliger til leie | Bergensgruppen Eiendom
Ønsker du å leie bolig i Bergen? Vi tilbyr sentrumsnære boliger til en hyggelig pris.
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 20. nov. 2023 til 31. okt. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
2.246.527
NOK
Årsresultat 2023
1.351.349
NOK
Samlet egenkapital 2023
3.233.990
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 24. jun. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
2.246.527
Samlet årsresultat
1.351.349
Samlede aktiver
23.182.751
Samlet gæld
19.948.761
Samlet egenkapital
3.233.990

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
2.246.527
Samlede driftsomkostninger
514.028
Driftsresultat
1.732.499
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
1.732.499
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
381.150
Samlet årsresultat
1.351.349

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
23.182.751
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
23.182.751
Kortfristet gæld
1.738.070
Langfristet gæld
18.210.691
Samlet gæld
19.948.761
Indskudt kapital
371.430
Overført overskud
2.862.560
Samlet egenkapital
3.233.990
Samlet egenkapital og gæld
23.182.751

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom