||
D

DRAMMENSVEIEN 130 C - SEKSJON 13 AS932 089 696

Udlejning
Aktieselskab
c/o Malling & Co Forvaltning AS Dronning Mauds gate 15 0250 OSLO, Norge

DRAMMENSVEIEN 130 C - SEKSJON 13 AS

Lukket 21. november 2024
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 19. sep. 2023 til 21. nov. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
2.363.955
NOK
Årsresultat 2023
983.671
NOK
Samlet egenkapital 2023
2.583.456
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 9. jul. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
2.363.955
Samlet årsresultat
983.671
Samlede aktiver
5.791.736
Samlet gæld
3.208.280
Samlet egenkapital
2.583.456

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
2.363.955
Samlede driftsomkostninger
1.037.845
Driftsresultat
1.326.110
Finansielle indtægter/omkostninger
-91.187
Resultat før skat
1.234.923
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
251.252
Samlet årsresultat
983.671

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
5.691.946
Samlede omsætningsaktiver
99.791
Samlede aktiver
5.791.736
Kortfristet gæld
308.280
Langfristet gæld
2.900.000
Samlet gæld
3.208.280
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
2.553.456
Samlet egenkapital
2.583.456
Samlet egenkapital og gæld
5.791.736

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt