||
F

FORTUNE REALTY HOLDING AS931 979 876

Udlejning
Aktieselskab
Ankerveien 85B 0766 OSLO, Norge

FORTUNE REALTY HOLDING AS

Lukket 19. oktober 2024
Å eie aksjer og lignende investeringer, herunder kjøp og salg av aksjer eller på annen måte å gjøre seg interessert i andre foretak.
Holdingselskap.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 29. aug. 2023 til 19. okt. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-385
NOK
Samlet egenkapital 2023
13.767.692
NOK
Sidst opdateret: 9. sep. 2024

Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 29. aug. 2023

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-385
Samlede aktiver
13.797.692
Samlet gæld
30.000
Samlet egenkapital
13.767.692

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
419
Driftsresultat
-419
Finansielle indtægter/omkostninger
34
Resultat før skat
-385
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-385

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
13.683.647
Samlede omsætningsaktiver
114.045
Samlede aktiver
13.797.692
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
30.000
Samlet gæld
30.000
Indskudt kapital
13.768.077
Overført overskud
-385
Samlet egenkapital
13.767.692
Samlet egenkapital og gæld
13.797.692

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt