||
C

CEK II AS931 927 191

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Advokatfirmaet Thommessen AS v/advokat Ståle R. Kristiansen Ruseløkkveien 38 0251 OSLO, Norge

CEK II AS

Lukket 14. december 2024
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre formuesobjekter, herunder deltakelse i andre selskaper med lignende virksomhet.
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre formuesobjekter.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 21. aug. 2023 til 14. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-2.970.190
NOK
Samlet egenkapital 2023
100.000
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 14. feb. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-2.970.190
Samlede aktiver
62.679.512
Samlet gæld
62.579.512
Samlet egenkapital
100.000

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
-3.807.936
Resultat før skat
-3.807.936
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-837.746
Samlet årsresultat
-2.970.190

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
61.092
Samlede omsætningsaktiver
62.618.420
Samlede aktiver
62.679.512
Kortfristet gæld
1.771.394
Langfristet gæld
60.808.118
Samlet gæld
62.579.512
Indskudt kapital
1.358.037
Overført overskud
-1.258.037
Samlet egenkapital
100.000
Samlet egenkapital og gæld
62.679.512

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom