SAMEIET CYANAMIDEN 2
I drift
Eierseksjonssameie
Organisation
- Bestyrelsesformand
- PF
- År siden stiftelse
- 3 år
- siden 25. jul. 2023
- Type
- Condominium flat owner
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2025
- 65.004
- NOK
- Årsresultat 2025
- 10.442
- NOK
- Samlet egenkapital 2025
- 29.758
- NOK
Sidst opdateret: 11. maj 2026
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
PF | Chairman | - |
GR | Board Member | - |
KE 1976 | Board Member | - |
| Business Manager | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Sidst opdateret: 11. jul. 2025
Resumé
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 65.004 |
Samlet årsresultat | 10.442 |
Samlede aktiver | 40.678 |
Samlet gæld | 10.920 |
Samlet egenkapital | 29.758 |
R&T
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 65.004 |
Samlede driftsomkostninger | 54.562 |
Driftsresultat | 10.442 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | 0 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -10.442 |
Samlet årsresultat | 10.442 |
Balanceoversigt
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 40.678 |
Samlede aktiver | 40.678 |
Kortfristet gæld | 10.920 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 10.920 |
Indskudt kapital | 0 |
Overført overskud | 0 |
Samlet egenkapital | 29.758 |
Samlet egenkapital og gæld | 40.678 |
Klassifikation
21st virksomhedsklassifikation
BETA
Lille virksomhed
Organisationstype
Condominium flat owner