||
S

SKREDDERVEIEN EIENDOM AS931 554 689

Udlejning
Aktieselskab
Kantåsen 2 1536 MOSS, Norge

SKREDDERVEIEN EIENDOM AS

Lukket 13. januar 2025, Frivillig likvidation
Investering i fast eiendom. Kjøp, salg, utleie og drift av eiendommer, samt deltakelse i andre selskaper med lignende virksomhet og alt som står i forbindelse med dette.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 10. jun. 2023 til 13. jan. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-4.557
NOK
Samlet egenkapital 2023
25.444
NOK
Sidst opdateret: 16. okt. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 10. jun. 2023

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-4.557
Samlede aktiver
25.444
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
25.444

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
5.842
Driftsresultat
-5.842
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-5.842
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-1.285
Samlet årsresultat
-4.557

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
1.285
Samlede omsætningsaktiver
24.159
Samlede aktiver
25.444
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-4.557
Samlet egenkapital
25.444
Samlet egenkapital og gæld
25.444

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt