||
F

FJØSANGERVEIEN 97E AS931 496 182

Udlejning
Aktieselskab
Stemmelia 18 5223 NESTTUN, Norge

FJØSANGERVEIEN 97E AS

Lukket 8. februar 2025, Frivillig likvidation
Kjøp,salg og utleie av fast eiendom.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 1. jun. 2023 til 8. feb. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Ejerskab

Antal aktier og aktieklasser
30
1 aktieklasse
Samlet antal aktionærer
1
virksomhed
Tilhører en gruppe af

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
75.000
NOK
Årsresultat 2023
-48.838
NOK
Samlet egenkapital 2023
-18.838
NOK
Sidst opdateret: 26. okt. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand
50 %
indirekte
Bestyrelsesmedlem
50 %
indirekte

Andre

NavnRolleAktier
N
NIVENTUS CONSULT AS
Regnskabsfører-

Top 10 private aktionærer

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand
50 %
indirekte
Bestyrelsesmedlem
50 %
indirekte
Sidst opdateret: 1. jun. 2024

Ejerandel

Virksomhedens aktionærer

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
O
OPK HOLDING AS
Lukket
Ordinære aktier
30
100 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Koncernstruktur

  • Samlet driftsindtægt 2024: NOK 0
    Driftsresultat 2024: NOK -12.960
    Medarbejdere: 0

Økonomi

i NOK

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
75.000
Samlet årsresultat
-48.838
Samlede aktiver
2.769.856
Samlet gæld
2.788.694
Samlet egenkapital
-18.838

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
75.000
Samlede driftsomkostninger
46.683
Driftsresultat
28.317
Finansielle indtægter/omkostninger
-77.155
Resultat før skat
-48.838
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-48.838

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
2.685.717
Samlede omsætningsaktiver
84.140
Samlede aktiver
2.769.856
Kortfristet gæld
132.416
Langfristet gæld
2.656.278
Samlet gæld
2.788.694
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-48.838
Samlet egenkapital
-18.838
Samlet egenkapital og gæld
2.769.856

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt