||
S

STÄRK EIENDOM AS931 374 672

Fast ejendom
Aktieselskab
Augestadveien 24A 1413 TÅRNÅSEN, Norge

STÄRK EIENDOM AS

Lukket 18. juni 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 9. maj 2023 til 18. jun. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-7.956
NOK
Samlet egenkapital 2023
22.044
NOK
Sidst opdateret: 10. jun. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 9. maj 2023

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-7.956
Samlede aktiver
27.614
Samlet gæld
5.570
Samlet egenkapital
22.044

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
6.465
Driftsresultat
-6.465
Finansielle indtægter/omkostninger
-1.491
Resultat før skat
-7.956
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-7.956

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
27.614
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
27.614
Kortfristet gæld
5.570
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
5.570
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-7.956
Samlet egenkapital
22.044
Samlet egenkapital og gæld
27.614

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom