||
L

LILLY EIENDOM AS986 016 325

Udlejning
Aktieselskab
c/o Tor Gustav Wikan Jakobslivegen 11A 7058 JAKOBSLI, Norge

LILLY EIENDOM AS

Lukket 3. maj 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
JL
Driftstid
20 år
- 10. sep. 2003 til 3. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
198.000
NOK
Årsresultat 2021
-303.811
NOK
Samlet egenkapital 2021
26.012.522
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
198.000
Samlet årsresultat
-303.811
Samlede aktiver
34.073.806
Samlet gæld
8.061.284
Samlet egenkapital
26.012.522

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
198.000
Samlede driftsomkostninger
869.452
Driftsresultat
-671.452
Finansielle indtægter/omkostninger
367.641
Resultat før skat
-303.811
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-303.811

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
14.476.446
Samlede omsætningsaktiver
19.597.360
Samlede aktiver
34.073.806
Kortfristet gæld
8.061.284
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
8.061.284
Indskudt kapital
484.367
Overført overskud
25.528.155
Samlet egenkapital
26.012.522
Samlet egenkapital og gæld
34.073.806

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt