||
S

SPINNAKER PROPERTY III AS921 695 470

Fast ejendom
Aktieselskab
Vollane 2 5105 EIDSVÅG I ÅSANE, Norge

SPINNAKER PROPERTY III AS

Lukket 17. december 2024, Mangler obligatorisk revisor
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom, investeringer i aksjer og andre finansielle instrumenter, konsulentvirksomhet og det som herved står i forbindelse.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 9. nov. 2018 til 17. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-18.689
NOK
Samlet egenkapital 2021
1.966
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 6. dec. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-18.689
Samlede aktiver
36.496
Samlet gæld
34.530
Samlet egenkapital
1.966

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
23.960
Driftsresultat
-23.960
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-23.960
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-5.271
Samlet årsresultat
-18.689

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
6.496
Samlede omsætningsaktiver
30.000
Samlede aktiver
36.496
Kortfristet gæld
28.960
Langfristet gæld
5.570
Samlet gæld
34.530
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-28.034
Samlet egenkapital
1.966
Samlet egenkapital og gæld
36.496

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom