||
T

TT KJØKKEN NORGE AS998 371 759

Udlejning
Aktieselskab
Bryggeriveien 2B 4848 ARENDAL, Norge

TT KJØKKEN NORGE AS

Lukket 20. marts 2024, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
12 år
- 14. maj 2012 til 20. mar. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
15.651.747
NOK
Årsresultat 2021
-733.873
NOK
Samlet egenkapital 2021
-1.903.749
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
15.651.747
Samlet årsresultat
-733.873
Samlede aktiver
3.119.717
Samlet gæld
5.023.466
Samlet egenkapital
-1.903.749

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
15.651.747
Samlede driftsomkostninger
16.331.115
Driftsresultat
-679.367
Finansielle indtægter/omkostninger
-44.547
Resultat før skat
-723.914
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
9.959
Samlet årsresultat
-733.873

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
677.000
Samlede omsætningsaktiver
2.442.717
Samlede aktiver
3.119.717
Kortfristet gæld
4.275.896
Langfristet gæld
747.570
Samlet gæld
5.023.466
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-1.933.749
Samlet egenkapital
-1.903.749
Samlet egenkapital og gæld
3.119.717

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt