||
E

ENGEBAKKEN BORGEN EIENDOM AS921 634 706

Udlejning
Aktieselskab
Valdresvegen 131 3550 GOL, Norge

ENGEBAKKEN BORGEN EIENDOM AS

Lukket 11. oktober 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 30. okt. 2018 til 11. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
17.500
NOK
Årsresultat 2021
-36.983
NOK
Samlet egenkapital 2021
264.482
NOK
Sidst opdateret: 11. sep. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
FratrådtBestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 14. aug. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
17.500
Samlet årsresultat
-36.983
Samlede aktiver
264.482
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
264.482

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
17.500
Samlede driftsomkostninger
56.357
Driftsresultat
-38.857
Finansielle indtægter/omkostninger
1.874
Resultat før skat
-36.983
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-36.983

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
264.482
Samlede aktiver
264.482
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
164.482
Samlet egenkapital
264.482
Samlet egenkapital og gæld
264.482

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt