||
R

RB LIEN EIENDOM AS917 626 413

Udlejning
Aktieselskab
Langbakkgutua 25 2612 SJUSJØEN, Norge

RB LIEN EIENDOM AS

Lukket 14. september 2024, Mangler obligatorisk revisor
Eie og drive fast eiendom, samt det som har naturlig tilknytning til dette, herunder å eie aksjer og andeler i andre selskaper.
Eie og drive fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 31. aug. 2016 til 14. sep. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
3
NOK
Samlet egenkapital 2021
19.385
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
3
Samlede aktiver
24.475
Samlet gæld
5.090
Samlet egenkapital
19.385

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
3
Resultat før skat
3
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
3

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
24.475
Samlede aktiver
24.475
Kortfristet gæld
5.090
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
5.090
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-10.615
Samlet egenkapital
19.385
Samlet egenkapital og gæld
24.475

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt