||
J

JEMA EIENDOM AS915 129 366

Fast ejendom
Aktieselskab
Solheimsveien 22B 1605 FREDRIKSTAD, Norge

JEMA EIENDOM AS

Lukket 24. juni 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 18. mar. 2015 til 24. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
3.243.071
NOK
Årsresultat 2021
-475.974
NOK
Samlet egenkapital 2021
-1.911.220
NOK
Sidst opdateret: 26. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
3.243.071
Samlet årsresultat
-475.974
Samlede aktiver
1.602.808
Samlet gæld
3.514.028
Samlet egenkapital
-1.911.220

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
3.243.071
Samlede driftsomkostninger
3.708.374
Driftsresultat
-465.303
Finansielle indtægter/omkostninger
-10.670
Resultat før skat
-475.974
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-475.974

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
257.815
Samlede omsætningsaktiver
1.344.993
Samlede aktiver
1.602.808
Kortfristet gæld
3.331.366
Langfristet gæld
182.662
Samlet gæld
3.514.028
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-1.941.220
Samlet egenkapital
-1.911.220
Samlet egenkapital og gæld
1.602.808

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom