||
L

LANGEKJENNVEIEN 2 AS928 856 712

Udlejning
Aktieselskab
Langekjennveien 2 3610 KONGSBERG, Norge

LANGEKJENNVEIEN 2 AS

Lukket 4. december 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 2. mar. 2022 til 4. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
1.390.320
NOK
Årsresultat 2022
277.690
NOK
Samlet egenkapital 2022
302.120
NOK
Sidst opdateret: 17. jul. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
1.390.320
Samlet årsresultat
277.690
Samlede aktiver
19.913.314
Samlet gæld
19.611.194
Samlet egenkapital
302.120

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
1.390.320
Samlede driftsomkostninger
825.670
Driftsresultat
564.650
Finansielle indtægter/omkostninger
-210.209
Resultat før skat
354.441
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
76.751
Samlet årsresultat
277.690

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
19.800.134
Samlede omsætningsaktiver
113.180
Samlede aktiver
19.913.314
Kortfristet gæld
159.722
Langfristet gæld
19.451.472
Samlet gæld
19.611.194
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
277.690
Samlet egenkapital
302.120
Samlet egenkapital og gæld
19.913.314

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt