||
E

ENA DRIFT OG RENHOLD AS922 078 653

Rengøring og vedligeholdelse
Aktieselskab
Bedriftsvegen 64 3735 SKIEN, Norge

ENA DRIFT OG RENHOLD AS

Lukket 29. november 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 18. jan. 2019 til 29. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
686.207
NOK
Årsresultat 2019
153.085
NOK
Samlet egenkapital 2019
30.000
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
686.207
Samlet årsresultat
153.085
Samlede aktiver
0
Samlet gæld
-30.000
Samlet egenkapital
30.000

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
686.207
Samlede driftsomkostninger
533.122
Driftsresultat
153.085
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
153.085
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
153.085

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
0
Kortfristet gæld
-30.000
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
-30.000
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
30.000
Samlet egenkapital og gæld

Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger