||
S

STORGATA 15 BREVIK AS915 266 908

Udlejning
Aktieselskab
Storgata 33 3950 BREVIK, Norge

STORGATA 15 BREVIK AS

Lukket 31. januar 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
9 år
- 20. apr. 2015 til 31. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
819.855
NOK
Årsresultat 2021
-2.603.815
NOK
Samlet egenkapital 2021
-1.861.814
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
FratrådtAdministrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
819.855
Samlet årsresultat
-2.603.815
Samlede aktiver
3.279.231
Samlet gæld
5.141.045
Samlet egenkapital
-1.861.814

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
819.855
Samlede driftsomkostninger
3.116.594
Driftsresultat
-2.296.739
Finansielle indtægter/omkostninger
-281.240
Resultat før skat
-2.577.979
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
25.836
Samlet årsresultat
-2.603.815

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
3.209.958
Samlede omsætningsaktiver
69.273
Samlede aktiver
3.279.231
Kortfristet gæld
205.823
Langfristet gæld
4.935.222
Samlet gæld
5.141.045
Indskudt kapital
713.410
Overført overskud
-2.575.224
Samlet egenkapital
-1.861.814
Samlet egenkapital og gæld
3.279.231

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt