||
N

NETRATS 122 AS829 229 412

Udlejning
Aktieselskab
Oscars gate 30 0352 OSLO, Norge

NETRATS 122 AS

Lukket 14. oktober 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 19. maj 2022 til 14. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-399.374
NOK
Samlet egenkapital 2022
-374.944
NOK
Sidst opdateret: 25. jul. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 25. jul. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-399.374
Samlede aktiver
34.565.521
Samlet gæld
34.940.465
Samlet egenkapital
-374.944

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
10.065
Driftsresultat
-10.065
Finansielle indtægter/omkostninger
-503.524
Resultat før skat
-513.589
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-114.215
Samlet årsresultat
-399.374

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
34.472.002
Samlede omsætningsaktiver
93.519
Samlede aktiver
34.565.521
Kortfristet gæld
17.554
Langfristet gæld
34.922.911
Samlet gæld
34.940.465
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-399.374
Samlet egenkapital
-374.944
Samlet egenkapital og gæld
34.565.521

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt