||
O

OS LEGESENTER AS925 904 872

Udlejning
Aktieselskab
Holtbrekka 7 5200 OS, Norge

OS LEGESENTER AS

Lukket 3. december 2024, Frivillig likvidation
Utleie av egen eiet eller leiet fast eiendom, samt alt annet som naturlig faller inn under dette.
Utleie fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 3. nov. 2020 til 3. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-11.944
NOK
Samlet egenkapital 2023
-15.000
NOK
Sidst opdateret: 25. sep. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 30. sep. 2023

Resumé

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-11.944
-9.395
Samlede aktiver
18.786
20.586
Samlet gæld
33.785
23.641
Samlet egenkapital
-15.000
-3.056

R&T

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
11.944
9.395
Driftsresultat
-11.944
-9.395
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-11.944
-9.395
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-11.944
-9.395

Balanceoversigt

År20232022
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
18.786
20.586
Samlede aktiver
18.786
20.586
Kortfristet gæld
33.785
23.641
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
33.785
23.641
Indskudt kapital
18.930
18.930
Overført overskud
-33.930
-21.986
Samlet egenkapital
-15.000
-3.056
Samlet egenkapital og gæld
18.786
20.586

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt