||
F

FOKUS INVESTING AS919 983 825

Udlejning
Aktieselskab
Tvetenveien 156 0671 OSLO, Norge

FOKUS INVESTING AS

Lukket 8. januar 2025, Mangler obligatorisk revisor
Investere i verdipapirer og fast eiendom, herunder eie aksjer i andre selskaper.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 28. nov. 2017 til 8. jan. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
2.011
NOK
Samlet egenkapital 2021
30.576
NOK
Sidst opdateret: 16. okt. 2024

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
2.011
Samlede aktiver
67.865
Samlet gæld
37.290
Samlet egenkapital
30.576

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
18.088
Driftsresultat
-18.088
Finansielle indtægter/omkostninger
20.099
Resultat før skat
2.011
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
2.011

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
45.001
Samlede omsætningsaktiver
22.864
Samlede aktiver
67.865
Kortfristet gæld
37.290
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
37.290
Indskudt kapital
44.430
Overført overskud
-13.854
Samlet egenkapital
30.576
Samlet egenkapital og gæld
67.865

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt