||
U

UTLEIE-FORVALTNING.NO DA920 867 820

Udlejning
Ansvarligt selskab med delt ansvar
Dronningens gate 37 7012 TRONDHEIM, Norge

UTLEIE-FORVALTNING.NO DA

Lukket 31. maj 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Driftstid
5 år
- 1. jun. 2018 til 31. maj 2023
Type
Ansvarligt selskab med delt ansvar
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
1.712.801
NOK
Årsresultat 2019
61.287
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Forretningsfører, Deltager med proratarisk ansvar (delt ansvar)-
P
PARTNERS INVESTMENT DA
Deltager med proratarisk ansvar (delt ansvar)-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
1.712.801
Samlet årsresultat
61.287
Samlede aktiver
0
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
0

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
1.712.801
Samlede driftsomkostninger
1.651.514
Driftsresultat
61.287
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
61.287
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
61.287

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
0
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
0
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
0
Samlet egenkapital og gæld

Ikke-finansielle selskaber
2300
Personlige foretak
Standard for brancheklassifikation
L
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt