||
E

EVJENVEIEN 79 AS923 085 025

Fast ejendom
Aktieselskab
Th Widdings veg 5A 9020 TROMSDALEN, Norge

EVJENVEIEN 79 AS

Lukket 11. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 12. jul. 2019 til 11. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-47.717
NOK
Samlet egenkapital 2022
-17.717
NOK
Sidst opdateret: 4. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
21.690.000
Samlet årsresultat
-47.717
2.536.641
Samlede aktiver
41.943
3.322.866
Samlet gæld
59.660
3.292.866
Samlet egenkapital
-17.717
30.000

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
21.690.000
Samlede driftsomkostninger
47.665
18.182.568
Driftsresultat
-47.665
3.507.432
Finansielle indtægter/omkostninger
-52
-255.328
Resultat før skat
-47.717
3.252.104
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
715.463
Samlet årsresultat
-47.717
2.536.641

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
41.943
3.322.866
Samlede aktiver
41.943
3.322.866
Kortfristet gæld
59.660
3.292.866
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
59.660
3.292.866
Indskudt kapital
30.000
30.000
Overført overskud
-47.717
0
Samlet egenkapital
-17.717
30.000
Samlet egenkapital og gæld
41.943
3.322.866

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom