||
M

MEL GARDERMOEN 25 AS928 329 305

Udlejning
Aktieselskab
Askheim 1 2022 GJERDRUM, Norge

MEL GARDERMOEN 25 AS

Lukket 21. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 14. dec. 2021 til 21. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
56.700
NOK
Årsresultat 2022
27.865
NOK
Samlet egenkapital 2022
54.653
NOK
Sidst opdateret: 25. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
56.700
Samlet årsresultat
27.865
Samlede aktiver
709.022
Samlet gæld
654.369
Samlet egenkapital
54.653

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
56.700
Samlede driftsomkostninger
20.976
Driftsresultat
35.724
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
35.724
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
7.859
Samlet årsresultat
27.865

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
529.270
Samlede omsætningsaktiver
179.752
Samlede aktiver
709.022
Kortfristet gæld
654.369
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
654.369
Indskudt kapital
26.788
Overført overskud
27.865
Samlet egenkapital
54.653
Samlet egenkapital og gæld
709.022

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt