Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | 4 183 523 | −83 | 100 % indirekt | |
| Verkställande direktör | −19 010 | −495 745 | 100 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 10 184 845 | 196 399 | 100 % direkt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | 4 183 523 | −83 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | −19 010 | −495 745 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 10 184 845 | 196 399 | 100 % direkt | |
| Ordförande | 5 009 054 | −552 410 | 100 % indirekt |
Senast uppdaterad: 19 juli 2023
Relaterade branscher
Inga relaterade branscher
Direkta relationer
1Aktier ägda av Cong Quan Luu
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 10 184 845 | 196 399 | 100 % direkt | |
5 009 054 | −552 410 | 100 % indirekt | ||
4 183 523 | −83 | 100 % indirekt | ||
−19 010 | −495 745 | 100 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026