Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
K Stängt | Verkställande direktör | 1 032 841 | −12 515 653 | 100 % indirekt |
F Stängt | Verkställande direktör | - | −51 320 | 100 % direkt |
| Verkställande direktör | - | 4 834 588 | 100 % direkt | |
| Verkställande direktör | 9 342 482 | - | 50 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 385 147 | - | 50 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 10 132 197 | 2 523 582 | 50 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 1 343 658 | −596 500 | 50 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Styrelseledamot | 13 140 | 30 000 | 100 % indirekt | |
K Stängt | Ordförande | 1 032 841 | −12 515 653 | 100 % indirekt |
F Stängt | Ordförande | - | −51 320 | 100 % direkt |
| Ordförande | - | 4 834 588 | 100 % direkt | |
| Styrelseledamot | 1 343 658 | −596 500 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −1 041 976 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 9 342 482 | - | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −345 309 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 385 147 | - | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 10 132 197 | 2 523 582 | 50 % indirekt | |
E Stängt | Styrelseledamot | - | −178 499 | 50 % indirekt |
| Styrelseledamot | 280 000 | 3 051 248 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 158 222 | −509 073 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −18 728 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 256 398 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 130 043 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −38 136 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −2 154 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 8 500 000 | 72 816 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −63 700 | 37.5 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 1 123 945 | 33.33 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −134 267 | 33.33 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 136 936 | −172 868 | 30 % indirekt | |
E Under likvidation | Styrelseledamot | - | −62 335 | 25 % indirekt |
| Styrelseledamot | 1 332 800 | 180 599 | 25 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 12 000 | 2 038 404 | 25 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 1 430 | 25 % indirekt | |
| Innehavare | - | −15 525 | - |
Senast uppdaterad: 5 aug. 2026
Relaterade branscher
2Direkta relationer
5- WFERSGAARD ØVRE AS, ERSGAARD BOLIG AS, ERSGAARD INDUSTRIGATA AS, ERSGAARD HAFJELL AS, ERSGAARD NORDRE PARK II AS, ERSGAARD AS, ERSGAARD INGE KROKANS VEG AS, ERSGAARD BOLIG III AS, REDSKAPSHUSET AS, ERSGAARD NORDRE PARK I AS, ERSGAARD EIENDOM AS, ERSGAARD SKOGEN AS, ERSGAARD FRITID AS, ERSGAARD REINSVOLL AS, ERSGAARD BOLIG II AS, ERSGAARD RAUFOSS AS, ERSGAARD MOELV 1 AS, ERSGAARD VATNINGA AS, ERSGAARD HAMMERSENG AS, ERSGAARD STORGATA AS, ERSGAARD EINAR SANDBERGS VEG AS, ERSGAARD STABBURSVEGEN AS, ERSGAARD FRAMNES AS, ERSGAARD FAGERNES AS
Aktier ägda av Anna Forr
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
F Stängt | Ordinære aksjer | 0 | −51 320 | 100 % direkt |
Ordinære aksjer | 0 | 4 834 588 | 100 % direkt | |
13 140 | 30 000 | 100 % indirekt | ||
K Stängt | 1 032 841 | −12 515 653 | 100 % indirekt | |
9 342 482 | 0 | 50 % indirekt | ||
0 | −345 309 | 50 % indirekt | ||
0 | −10 828 | 50 % indirekt | ||
385 147 | 0 | 50 % indirekt | ||
0 | 130 043 | 50 % indirekt | ||
10 132 197 | 2 523 582 | 50 % indirekt | ||
8 500 000 | 72 816 | 50 % indirekt | ||
280 000 | 3 051 248 | 50 % indirekt | ||
0 | −18 728 | 50 % indirekt | ||
0 | −38 136 | 50 % indirekt | ||
E Stängt | 0 | −178 499 | 50 % indirekt | |
158 222 | −509 073 | 50 % indirekt | ||
0 | −2 154 | 50 % indirekt | ||
1 343 658 | −596 500 | 50 % indirekt | ||
0 | −1 041 976 | 50 % indirekt | ||
0 | 256 398 | 50 % indirekt | ||
E Stängt | 0 | 37 068 | 50 % indirekt | |
0 | −63 700 | 37.5 % indirekt | ||
0 | −134 267 | 33.33 % indirekt | ||
0 | 1 123 945 | 33.33 % indirekt | ||
136 936 | −172 868 | 30 % indirekt | ||
E Under likvidation | 0 | −62 335 | 25 % indirekt | |
1 332 800 | 180 599 | 25 % indirekt | ||
12 000 | 2 038 404 | 25 % indirekt | ||
0 | 1 430 | 25 % indirekt | ||
L Stängt | 0 | 21 936 | 25 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026