Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | 123 060 000 | 77 315 000 | 86.5 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 1 021 708 | 86.5 % indirekt | |
F Under likvidation | Verkställande direktör | 5 669 058 | 1 658 136 | 86.5 % indirekt |
| Verkställande direktör | 546 317 | 188 574 | 86.5 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 57 611 | 86.5 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 2 600 000 | 2 088 530 | 57.95 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 8 790 032 | 500 000 | 46 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 352 532 | −4 032 114 | 43.25 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Styrelseledamot | 928 173 | 1 305 516 | 86.5 % indirekt | |
F Under likvidation | Styrelseledamot | 5 669 058 | 1 658 136 | 86.5 % indirekt |
| Styrelseledamot | - | 1 021 708 | 86.5 % indirekt | |
S Stängt | Styrelseledamot | 2 673 | −3 377 892 | 86.5 % indirekt |
N Stängt | Styrelseledamot | 2 587 074 | 698 400 | 86.5 % indirekt |
| Styrelseledamot | - | 48 072 345 | 86.5 % direkt 75 % indirekt 11.5 % | |
| Styrelseledamot | 1 705 538 | 13 945 444 | 86.5 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 123 060 000 | 77 315 000 | 86.5 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 546 317 | 188 574 | 86.5 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 57 611 | 86.5 % indirekt | |
S Stängt | Styrelseledamot | 2 705 070 | 1 680 004 | 69.2 % indirekt |
| Styrelseledamot | 16 236 036 | 12 455 812 | 64.88 % indirekt | |
| Ordförande | 834 076 | 1 295 207 | 46 % indirekt | |
| Ordförande | 1 666 795 | 2 820 486 | 46 % direkt | |
| Ordförande | 8 790 032 | 500 000 | 46 % indirekt | |
| Ordförande | 25 604 248 | 500 001 | 46 % indirekt | |
| Ordförande | - | 30 000 | 46 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 1 050 000 | 3 412 858 | 43.68 % indirekt | |
M Stängt | Styrelseledamot | 5 995 168 | 5 739 903 | 43.68 % indirekt |
| Styrelseledamot | 1 772 219 | −71 132 | 43.68 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 174 000 | 141 537 | 43.68 % indirekt | |
W Stängt | Styrelseledamot | 4 807 333 | −41 457 | 43.68 % indirekt |
H Under likvidation | Styrelseledamot | - | 350 000 | 28.83 % indirekt |
| Styrelseledamot | - | 1 412 993 | 26.21 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −1 980 577 | - | |
H Stängt | Styrelseledamot | 25 871 207 | −3 618 466 | - |
J Stängt | Ordförande | 10 260 | 54 482 | - |
R | Styrelseledamot | 9 274 204 | 175 277 | - |
T Stängt | Ordförande | - | −636 267 | - |
M Stängt | Styrelseledamot | 7 046 772 | 278 996 | - |
| Ordförande | - | - | - | |
T Stängt | Styrelseledamot | 15 517 780 | −3 993 721 | - |
M Stängt | Styrelseledamot | - | - | - |
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026
Relaterade branscher
6Direkta relationer
5- DS
Dag Sandstå1958
LT GRUPPEN AS, MARINE EIENDOM AS, STORD HELSEPARK AS, SANDVIKLIO NÆRINGSPARK AS, FRONTA AS, BORGGATA 19 AS, FRONTA EIENDOM BERGEN AS, PRESTEGARDEN EIENDOMSUTVIKLING AS, SEGLNESET EIENDOM AS, KA FINANS AS, STORD EIENDOMSFORVALTNING AS, X EIGEDOM AS, BJOA FERIEHUS AS, NEDSTRAND FERIEHUS AS
Aktier ägda av Kurt Arne Tyse
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
928 173 | 1 305 516 | 86.5 % indirekt | ||
F Under likvidation | 5 669 058 | 1 658 136 | 86.5 % indirekt | |
123 060 000 | 77 315 000 | 86.5 % indirekt | ||
0 | 1 021 708 | 86.5 % indirekt | ||
S Stängt | 2 673 | −3 377 892 | 86.5 % indirekt | |
N Stängt | 2 587 074 | 698 400 | 86.5 % indirekt | |
1 705 538 | 13 945 444 | 86.5 % indirekt | ||
0 | 0 | 86.5 % indirekt | ||
0 | 57 611 | 86.5 % indirekt | ||
546 317 | 188 574 | 86.5 % indirekt | ||
Ordinære aksjer | 0 | 48 072 345 | 75 % direkt 75 % indirekt 11.5 % | |
S Stängt | 2 705 070 | 1 680 004 | 69.2 % indirekt | |
16 236 036 | 12 455 812 | 64.88 % indirekt | ||
2 600 000 | 2 088 530 | 57.95 % indirekt | ||
Ordinære aksjer | 1 666 795 | 2 820 486 | 46 % direkt | |
834 076 | 1 295 207 | 46 % indirekt | ||
8 790 032 | 500 000 | 46 % indirekt | ||
0 | 30 000 | 46 % indirekt | ||
25 604 248 | 500 001 | 46 % indirekt | ||
1 050 000 | 3 412 858 | 43.68 % indirekt | ||
M Stängt | 5 995 168 | 5 739 903 | 43.68 % indirekt | |
1 772 219 | −71 132 | 43.68 % indirekt | ||
162 072 369 | 14 218 633 | 43.68 % indirekt | ||
W Stängt | 4 807 333 | −41 457 | 43.68 % indirekt | |
174 000 | 141 537 | 43.68 % indirekt | ||
352 532 | −4 032 114 | 43.25 % indirekt | ||
5 230 320 | 812 962 | 43.25 % indirekt | ||
1 590 000 | 0 | 43.25 % indirekt | ||
0 | −6 354 750 | 43.25 % indirekt | ||
H Under likvidation | 0 | 350 000 | 28.83 % indirekt | |
37 484 808 | −309 720 | 28.55 % indirekt | ||
0 | 1 412 993 | 26.21 % indirekt | ||
3 299 182 | −3 560 365 | 21.63 % indirekt | ||
18 251 433 | 4 779 227 | 17.3 % indirekt | ||
6 900 375 | 731 424 | 14.71 % indirekt | ||
0 | 21 616 902 | 14.56 % indirekt | ||
1 897 702 | 181 213 | 1.47 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026