Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | - | - | - |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | 1 734 821 | −689 914 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 706 132 | 5 986 358 | 100 % direkt | |
| Ordförande | 1 046 810 | 613 538 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 31 423 327 | 5 130 238 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 9 296 105 | 2 458 274 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 64 216 | 60 529 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 4 929 732 | 9 602 105 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 20 000 | 177 887 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 123 260 | 227 080 | 50 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 5 733 007 | −3 035 167 | 35 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 148 074 275 | 16.97 % direkt | |
| Styrelseledamot | - | 113 060 116 | 16.97 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 1 144 631 | 64 610 638 | 16.97 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 20 023 078 | 2 148 851 | 16.67 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | - | - | |
B Stängt | Ordförande | 463 367 | 81 339 | - |
M Stängt | Styrelseledamot | - | 62 408 509 | - |
| Styrelseledamot | 224 994 | −7 994 788 | - | |
| Delägare med solidariskt ansvar (fullt ansvarig) | - | - | - | |
| Innehavare | - | - | - |
Senast uppdaterad: 4 nov. 2026
Relaterade branscher
4Direkta relationer
5Aktier ägda av Olav Tvenge
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 9 694 330 | 16.67 % direkt | |
B-aksjer C-aksjer A-aksjer | 706 132 706 132 706 132 | 5 986 358 5 986 358 5 986 358 | 6.51 % direkt 100 % 93.24 % direkt 100 % 0.25 % direkt 100 % | |
B-aksjer C-aksjer | 0 0 | 148 074 275 148 074 275 | 2.17 % direkt 16.97 % 14.8 % direkt 16.97 % | |
1 734 821 | −689 914 | 100 % indirekt | ||
1 046 810 | 613 538 | 100 % indirekt | ||
31 423 327 | 5 130 238 | 100 % indirekt | ||
9 296 105 | 2 458 274 | 100 % indirekt | ||
64 216 | 60 529 | 100 % indirekt | ||
4 929 732 | 9 602 105 | 100 % indirekt | ||
20 000 | 177 887 | 100 % indirekt | ||
0 | 0 | 50 % indirekt | ||
123 260 | 227 080 | 50 % indirekt | ||
5 733 007 | −3 035 167 | 35 % indirekt | ||
S Under likvidation | 14 057 333 | −13 918 987 | 35 % indirekt | |
2 888 356 | −1 957 581 | 25 % indirekt | ||
C Stängt | - | - | 25 % indirekt | |
5 661 207 | 4 282 524 | 18 % indirekt | ||
9 747 448 | 10 724 873 | 18 % indirekt | ||
0 | 73 019 681 | 18 % indirekt | ||
5 732 830 | 18 327 150 | 16.97 % indirekt | ||
5 211 397 | 18 265 372 | 16.97 % indirekt | ||
0 | 113 060 116 | 16.97 % indirekt | ||
1 144 631 | 64 610 638 | 16.97 % indirekt | ||
417 558 | 5 100 748 | 16.97 % indirekt | ||
3 173 274 | 12 081 902 | 16.97 % indirekt | ||
2 061 116 | 2 288 123 | 16.97 % indirekt | ||
296 631 | 2 114 920 | 16.97 % indirekt | ||
F Stängt | 0 | −6 272 | 16.97 % indirekt | |
6 043 711 | 4 499 197 | 16.97 % indirekt | ||
2 300 678 | 6 230 720 | 16.97 % indirekt | ||
1 447 929 | −9 988 386 | 16.97 % indirekt | ||
20 023 078 | 2 148 851 | 16.67 % indirekt | ||
2 662 541 | 2 781 439 | 8.66 % indirekt | ||
0 | 43 097 272 | 8.66 % indirekt | ||
4 383 840 | 23 747 988 | 8.49 % indirekt | ||
M Stängt | 4 486 017 | −27 374 111 | 8.49 % indirekt | |
811 | 0 | 7.58 % indirekt | ||
0 | 2 332 330 | 3.63 % indirekt | ||
0 | 153 527 | 1.98 % indirekt | ||
77 413 685 | 10 653 955 | 1.05 % indirekt | ||
65 943 434 | 16 694 304 | 1.05 % indirekt | ||
7 532 495 | 0 | 1.05 % indirekt | ||
3 Stängt | 48 363 114 | −23 373 109 | 1.05 % indirekt | |
O Under likvidation | 17 197 048 | 9 611 364 | 1.05 % indirekt | |
227 481 | −5 061 270 | 1.05 % indirekt | ||
26 103 586 | 4 893 845 | 1.05 % indirekt | ||
C Under likvidation | 75 973 396 | −12 328 951 | 1.05 % indirekt | |
662 776 | 102 448 | 1.05 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026