Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | 67 573 | −570 285 | 100 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | −1 751 267 | 100 % direkt | |
| Verkställande direktör | - | −683 791 | 100 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 23 500 | 100 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | −229 575 | 40 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | 67 573 | −570 285 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | - | −1 751 267 | 100 % direkt | |
| Ordförande | - | −683 791 | 100 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 23 500 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | - | −41 165 | 50 % indirekt | |
| Ordförande | 115 975 | 192 284 | 20 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 22 308 119 | 120 938 368 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | - | 393 924 | 13.33 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 53 693 | - | 11.8 % indirekt | |
| Ordförande | - | −421 546 | 11 % indirekt | |
| Ordförande | 119 850 | −2 535 689 | 10 % indirekt | |
| Ordförande | 259 586 | −589 965 | 10 % indirekt | |
| Ordförande | - | 4 100 | 6.67 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −8 693 712 | 3.23 % indirekt | |
S Under likvidation | Ordförande | - | −37 060 247 | 1.29 % indirekt |
| Styrelseledamot | - | −805 576 | - | |
S Stängt | Kontaktperson | −2 197 447 | −9 061 229 | - |
Senast uppdaterad: 22 okt. 2026
Relaterade branscher
2Direkta relationer
5Aktier ägda av Jostein Hauken
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | −1 751 267 | 100 % direkt | |
B Stängt | Ordinære aksjer | 0 | 6 357 864 | 100 % direkt |
67 573 | −570 285 | 100 % indirekt | ||
0 | −683 791 | 100 % indirekt | ||
0 | 23 500 | 100 % indirekt | ||
0 | −41 165 | 50 % indirekt | ||
0 | −229 575 | 40 % indirekt | ||
115 975 | 192 284 | 20 % indirekt | ||
22 308 119 | 120 938 368 | 20 % indirekt | ||
0 | 393 924 | 13.33 % indirekt | ||
A Stängt | 0 | −576 335 | 13.33 % indirekt | |
53 693 | 0 | 11.8 % indirekt | ||
0 | −421 546 | 11 % indirekt | ||
259 586 | −589 965 | 10 % indirekt | ||
119 850 | −2 535 689 | 10 % indirekt | ||
0 | 4 100 | 6.67 % indirekt | ||
A Stängt | 0 | −25 011 179 | 3.23 % indirekt | |
A Stängt | 0 | −537 591 | 3.23 % indirekt | |
0 | −8 693 712 | 3.23 % indirekt | ||
0 | 2 593 893 | 2.65 % indirekt | ||
0 | 20 474 531 | 2.65 % indirekt | ||
1 204 048 | 1 460 733 | 2.65 % indirekt | ||
0 | 3 376 266 | 2.57 % indirekt | ||
50 000 | 10 727 941 | 2.52 % indirekt | ||
S Under likvidation | 0 | −37 060 247 | 1.29 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026