Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | - | 56 064 | 100 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 7 728 509 | 100 % direkt | |
| Verkställande direktör | - | 258 438 | 20 % indirekt | |
| Verkställande direktör | 6 789 986 | 12 892 780 | 20 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 29 979 | 20 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 349 969 | 20 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 42 792 517 | 20 % direkt | |
| Verkställande direktör | 33 219 108 | 4 938 529 | 20 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | - | 56 064 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | - | 7 728 509 | 100 % direkt | |
| Ordförande | - | 258 438 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | 6 789 986 | 12 892 780 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | - | 29 979 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | - | 349 969 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | - | 42 792 517 | 20 % direkt | |
| Ordförande | - | 29 979 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | - | 29 615 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | 33 219 108 | 4 938 529 | 20 % indirekt | |
| Ordförande | - | 29 979 | 20 % indirekt |
Senast uppdaterad: 13 apr. 2023
Relaterade branscher
Inga relaterade branscher
Direkta relationer
2Aktier ägda av Per Nebbenes
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 7 728 509 | 100 % direkt | |
A-aksjer B-aksjer | 0 0 | 42 792 517 42 792 517 | 10 % direkt 20 % 10 % direkt 20 % | |
0 | 56 064 | 100 % indirekt | ||
0 | 258 438 | 20 % indirekt | ||
6 789 986 | 12 892 780 | 20 % indirekt | ||
0 | 29 979 | 20 % indirekt | ||
0 | 349 969 | 20 % indirekt | ||
0 | 29 979 | 20 % indirekt | ||
0 | 29 615 | 20 % indirekt | ||
33 219 108 | 4 938 529 | 20 % indirekt | ||
0 | 29 979 | 20 % indirekt | ||
Ordinære aksjer | 258 393 000 | 367 758 000 | < 0.01 % direkt | |
Ordinære aksjer | 59 234 000 | 65 918 000 | < 0.01 % direkt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026