Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | - | 118 820 507 | 100 % direkt | |
| Verkställande direktör | 1 953 730 | - | 34.21 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | 55 360 | 34.21 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | - | 118 820 507 | 100 % direkt | |
| Ordförande | - | 2 405 698 | 100 % indirekt | |
| Ordförande | 1 953 730 | - | 34.21 % indirekt | |
| Ordförande | 27 859 686 | 2 302 169 | 34.21 % indirekt | |
| Ordförande | - | 10 750 462 | 34.21 % indirekt | |
| Ordförande | - | 55 360 | 34.21 % indirekt | |
| Ordförande | - | 74 342 720 | 34.21 % indirekt | |
| Ordförande | - | 10 766 385 | 34.21 % indirekt | |
B Under likvidation | Ordförande | - | - | 34.19 % indirekt |
| Styrelseledamot | 266 119 025 | - | 33.33 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −1 335 190 | 33.33 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | - | 33.33 % indirekt | |
| Ordförande | 680 993 | −7 593 547 | 23.95 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 156 000 | −683 647 | 17.11 % indirekt | |
| Innehavare | - | - | - | |
| Styrelseledamot | - | 67 441 252 | - | |
| Styrelseledamot | 1 508 939 | 2 456 860 | - | |
| Styrelseledamot | - | 30 000 | - | |
| Ordförande | 1 553 537 | 1 012 588 | - | |
| Ordförande | - | −504 048 | - |
Senast uppdaterad: 23 sep. 2026
Relaterade branscher
2Direkta relationer
5Aktier ägda av Lars Gunnar Andersen
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 118 820 507 | 100 % direkt | |
0 | 2 405 698 | 100 % indirekt | ||
857 589 | −114 048 | 100 % indirekt | ||
0 | 7 666 | 50 % indirekt | ||
1 038 313 | 134 277 | 50 % indirekt | ||
1 953 730 | 0 | 34.21 % indirekt | ||
27 859 686 | 2 302 169 | 34.21 % indirekt | ||
0 | 10 750 462 | 34.21 % indirekt | ||
0 | 55 360 | 34.21 % indirekt | ||
0 | 74 342 720 | 34.21 % indirekt | ||
0 | 10 766 385 | 34.21 % indirekt | ||
B Under likvidation | 0 | 0 | 34.19 % indirekt | |
0 | 0 | 33.33 % indirekt | ||
266 119 025 | 0 | 33.33 % indirekt | ||
0 | −1 335 190 | 33.33 % indirekt | ||
680 993 | −7 593 547 | 23.95 % indirekt | ||
156 000 | −683 647 | 17.11 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026