Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | 2 313 198 | 108 806 237 | 20.56 % indirekt | |
| Verkställande direktör | - | - | 20.56 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | - | 4 425 230 | 100 % direkt | |
| Styrelseledamot | - | 5 431 063 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | 5 506 836 | 3 623 960 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | - | −1 326 778 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | 2 313 198 | 108 806 237 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | - | −6 029 734 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | - | 31 246 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | - | −328 776 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | 356 826 | 4 887 636 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | - | 22 371 | 20.56 % indirekt | |
| Ordförande | 227 511 | −353 319 | 20.56 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | - | 20.56 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 1 663 040 | 10.49 % indirekt | |
| Ordförande | - | −1 125 468 | 10.28 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 43 123 258 | 10.28 % indirekt | |
| Ordförande | - | −707 948 | 10.28 % indirekt | |
| Ordförande | - | 27 805 586 | 10.28 % indirekt | |
| Ordförande | - | 13 486 298 | 7.97 % indirekt | |
| Ordförande | - | −3 415 493 | 6.85 % indirekt | |
| Ersättare | - | 6 535 563 | - | |
| Styrelseledamot | 785 751 | 11 996 508 | - | |
O Stängt | Delägare med proratariskt ansvar (delat ansvar) | - | - | - |
| Styrelseledamot | 10 655 416 | −6 038 631 | - | |
| Styrelseledamot | - | 12 867 820 | - | |
| Ordförande | 766 575 | −1 145 343 | - | |
| Ordförande | 6 000 | −285 335 | - | |
| Styrelseledamot | 596 858 | 4 504 050 | - | |
| Styrelseledamot | 486 320 | −750 197 | - | |
| Ordförande | 2 019 541 | −1 243 656 | - | |
| Ordförande | - | 6 327 355 | - | |
| Styrelseledamot | 2 450 226 | 1 461 221 | - | |
| Ordförande | 254 800 | −70 714 | - | |
| Styrelseledamot | 13 921 352 | 308 259 | - | |
| Styrelseledamot | 261 360 | −1 308 730 | - | |
| Styrelseledamot | 296 100 | −1 652 593 | - | |
| Styrelseledamot | 364 946 | 31 856 564 | - |
Senast uppdaterad: 22 okt. 2026
Relaterade branscher
3Direkta relationer
5- SM
Stian Magelssen1978
AEKO STIMA AS, TORGENHOLTET PROMENADE 2 AS, LØVENSTAD HOLDING AS, DAMMENSVIKA PROSJEKT 3 AS, AKERSHUS UTVIKLING AS, TORGENHOLTET PROMENADE 1 AS, HØGÅSEN UTVIKLING AS, DAMMENSVIKA PROSJEKT 2 AS, KURLANDSVEGEN PANORAMA AS, NITTEDAL HAGE AS, NITTEDAL PORTAL AS, MAURA HOLDING AS, LILLESTRØM SENTRUM UTVIKLING AS
Aktier ägda av Arne Erik Rønningen
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 4 425 230 | 100 % direkt | |
227 511 | −353 319 | 20.56 % indirekt | ||
0 | 5 431 063 | 20.56 % indirekt | ||
5 506 836 | 3 623 960 | 20.56 % indirekt | ||
356 826 | 4 887 636 | 20.56 % indirekt | ||
0 | −1 326 778 | 20.56 % indirekt | ||
2 313 198 | 108 806 237 | 20.56 % indirekt | ||
0 | −6 029 734 | 20.56 % indirekt | ||
0 | 31 246 | 20.56 % indirekt | ||
0 | −328 776 | 20.56 % indirekt | ||
0 | 0 | 20.56 % indirekt | ||
0 | 22 371 | 20.56 % indirekt | ||
0 | 1 663 040 | 10.49 % indirekt | ||
0 | 27 805 586 | 10.28 % indirekt | ||
0 | −707 948 | 10.28 % indirekt | ||
0 | −1 125 468 | 10.28 % indirekt | ||
0 | 43 123 258 | 10.28 % indirekt | ||
0 | 13 486 298 | 7.97 % indirekt | ||
0 | −3 415 493 | 6.85 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026