Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | - | 22 269 | 50 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | - | 148 688 | 100 % direkt | |
| Styrelseledamot | - | 22 269 | 50 % indirekt | |
C Stängt | Ordförande | - | 60 814 459 | 28 % direkt |
| Ordförande | - | 38 306 739 | 28 % indirekt | |
| Ordförande | 21 323 074 | 14 644 893 | 27.69 % indirekt | |
| Ordförande | - | 2 593 877 | 10 % indirekt | |
S Stängt | Ordförande | - | 1 544 858 | 10 % indirekt |
| Styrelseledamot | 198 341 000 | - | 10 % indirekt | |
| Ordförande | 1 839 000 | 26 331 805 | 10 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 45 075 448 | 8 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 15 323 956 | −468 484 | 5.38 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 16 131 003 | −2 663 493 | 4.72 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 16 427 110 | −3 146 760 | 1.12 % indirekt | |
| Ersättare | - | 152 044 | - | |
| Ersättare | - | 55 394 | - | |
| Styrelseledamot | - | 68 500 | - | |
| Styrelseledamot | 11 994 224 | 2 299 445 | - | |
| Styrelseledamot | 7 687 784 | 393 400 | - |
Senast uppdaterad: 3 juli 2026
Relaterade branscher
3Direkta relationer
5Aktier ägda av Silje Veen
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 148 688 | 100 % direkt | |
0 | 22 269 | 50 % indirekt | ||
C Stängt | A-aksjer | 0 | 60 814 459 | 28 % direkt |
0 | 38 306 739 | 28 % indirekt | ||
21 323 074 | 14 644 893 | 27.69 % indirekt | ||
0 | 2 593 877 | 10 % indirekt | ||
276 609 | 9 304 904 | 10 % indirekt | ||
S Stängt | 0 | 1 544 858 | 10 % indirekt | |
1 839 000 | 26 331 805 | 10 % indirekt | ||
198 341 000 | 0 | 10 % indirekt | ||
0 | 45 075 448 | 8 % indirekt | ||
0 | −3 727 216 | 5.41 % indirekt | ||
15 323 956 | −468 484 | 5.38 % indirekt | ||
16 131 003 | −2 663 493 | 4.72 % indirekt | ||
0 | 40 761 488 | 4.37 % indirekt | ||
K Stängt | 0 | −1 720 118 | 4.33 % indirekt | |
0 | 0 | 3.42 % indirekt | ||
1 670 262 | 0 | 3.13 % indirekt | ||
40 453 530 | 28 557 848 | 3.01 % indirekt | ||
0 | 5 763 786 | 2.64 % indirekt | ||
B Under likvidation | 28 277 154 | 11 070 470 | 2.34 % indirekt | |
28 205 593 | 15 922 809 | 2.06 % indirekt | ||
11 036 616 | 21 841 751 | 2.02 % indirekt | ||
0 | −1 251 480 | 2 % indirekt | ||
8 000 435 | 57 451 782 | 1.86 % indirekt | ||
3 416 228 | 14 689 693 | 1.71 % indirekt | ||
0 | −1 018 859 | 1.69 % indirekt | ||
14 325 301 | 14 041 436 | 1.39 % indirekt | ||
750 384 | 0 | 1.37 % indirekt | ||
499 949 | 1 831 305 | 1.36 % indirekt | ||
47 506 017 | 0 | 1.36 % indirekt | ||
0 | 19 899 142 | 1.22 % indirekt | ||
26 467 779 | 39 271 044 | 1.15 % indirekt | ||
16 427 110 | −3 146 760 | 1.12 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026