Roller
Ledning
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | - | 5 651 580 | 100 % direkt | |
| Verkställande direktör | 432 278 | 59 851 712 | 28.93 % direkt | |
| Verkställande direktör | 4 358 905 | 1 650 190 | 28.93 % indirekt |
Styrelseposter
| Namn | Roll | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande | - | 5 651 580 | 100 % direkt | |
| Ordförande | 432 278 | 59 851 712 | 28.93 % direkt | |
| Ordförande | 2 773 125 | 247 963 | 28.93 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 4 358 905 | 1 650 190 | 28.93 % indirekt | |
| Ordförande | 68 758 354 | 6 962 551 | 26.62 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 44 946 | 19.29 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 196 192 | 19.29 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 1 677 870 | −2 967 646 | 17.3 % indirekt | |
| Ordförande | - | −427 467 | 14.47 % indirekt | |
| Ordförande | 1 281 804 | 442 092 | 14.47 % indirekt | |
| Ordförande | 1 741 926 | 2 678 224 | 14.47 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 2 309 776 | 501 886 | 14.47 % indirekt | |
| Ordförande | 703 400 | −238 442 | 14.47 % indirekt | |
| Ordförande | 608 138 | −1 667 930 | 14.47 % indirekt | |
| Ordförande | - | 714 964 | 14.47 % indirekt | |
| Ordförande | 184 200 | 15 214 700 | 14.47 % indirekt | |
| Styrelseledamot | 395 901 207 | −7 619 992 | 12 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | 8 737 026 | 12 % indirekt | |
| Styrelseledamot | - | −26 660 226 | 12 % indirekt | |
T Stängt | Styrelseledamot | - | 934 358 | 4.82 % indirekt |
H Stängt | Styrelseledamot | 2 990 000 | −2 165 026 | - |
S Stängt | Ordförande | 25 615 103 | −950 804 | - |
| Innehavare | - | - | - | |
S Stängt | Ordförande | - | 10 724 420 | - |
Senast uppdaterad: 14 mars 2024
Relaterade branscher
5Direkta relationer
5- JPANDERSEN HOLDING AS, ANDERSEN EIENDOM FREDRIKSTAD AS, SMART ENERGY SYSTEMS AS, AGVA KRAFT AS, TREADE AS, 88 INVEST AS, TELINET ENERGI HOLDING AS, ISA NORGE AS, COOLWAYS NORGE AS, STABBURVEIEN 6 AS, TELINET INVEST AS, GRAND TERRASSE AS, TTA VIKEN AS, AD UTVIKLING AS, MANSTAD UTVIKLING AS, STABBURVEIEN 6 INVEST AS, SCANDIC CORNER AS, ENERGY SOLUTION HOLDING AS, VOLTHUB AS
Aktier ägda av Terje Andersen
| Namn | Aktieklass | Total rörelseinkomst | Totalt eget kapital | Dela |
|---|---|---|---|---|
A-aksjer B-aksjer | 432 278 432 278 | 59 851 712 59 851 712 | 7.87 % direkt 28.93 % 21.07 % direkt 28.93 % | |
Ordinære aksjer | 0 | 5 651 580 | 100 % direkt | |
2 773 125 | 247 963 | 28.93 % indirekt | ||
4 358 905 | 1 650 190 | 28.93 % indirekt | ||
68 758 354 | 6 962 551 | 26.62 % indirekt | ||
0 | 44 946 | 19.29 % indirekt | ||
0 | 196 192 | 19.29 % indirekt | ||
1 677 870 | −2 967 646 | 17.3 % indirekt | ||
0 | −427 467 | 14.47 % indirekt | ||
1 281 804 | 442 092 | 14.47 % indirekt | ||
1 741 926 | 2 678 224 | 14.47 % indirekt | ||
2 309 776 | 501 886 | 14.47 % indirekt | ||
703 400 | −238 442 | 14.47 % indirekt | ||
608 138 | −1 667 930 | 14.47 % indirekt | ||
0 | 714 964 | 14.47 % indirekt | ||
184 200 | 15 214 700 | 14.47 % indirekt | ||
395 901 207 | −7 619 992 | 12 % indirekt | ||
0 | 8 737 026 | 12 % indirekt | ||
0 | −26 660 226 | 12 % indirekt | ||
T Stängt | 0 | 934 358 | 4.82 % indirekt | |
229 604 660 | 44 358 318 | 4.49 % indirekt | ||
M Stängt | 0 | −85 465 | 4.49 % indirekt | |
M Stängt | 0 | 2 287 | 4.49 % indirekt | |
M Stängt | 9 854 174 | 24 199 882 | 4.49 % indirekt | |
14 630 | 58 193 742 | 4.49 % indirekt | ||
239 971 963 | 9 628 891 | 4.49 % indirekt | ||
98 850 | 880 099 | 4.49 % indirekt | ||
69 072 192 | 2 365 959 | 4.49 % indirekt | ||
3 216 145 | 7 071 327 | 4.49 % indirekt | ||
M Stängt | 0 | −377 227 | 4.49 % indirekt | |
0 | 7 269 548 | 1.7 % indirekt |
Begränsat till direkta ägarpositioner på 0,5 % eller mer.
Senast uppdaterad: 30 okt. 2026