RAFT SUPPRESSION AS
Operating
Utvikling, design, produksjon, leveranse og service av slokkesystemer
og hva dermed står i forbindelse.
Organisasjon
- Daglig leder
- Styreleder
- HL
- År siden etablering
- 8 år
- siden 14. des. 2018
- Type
- Aksjeselskap
- MVA-registrert
- Ja
- Antall ansatte
- 5
Eierskap
- Antall aksjer og aksjeklasser
- 1 220
- 1 aksjeklasse
- Totalt antall aksjonærer
- 3
- 2 organisasjoner, 1 person
Økonomi
- Sum driftsinntekter 2025
- 15 327 190
- NOK
- Årsresultat 2025
- 600 028
- NOK
Sist oppdatert: 25. juli 2026
Ledelse
Administrasjon og ledelse
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Daglig leder/administrerende direktør | 21.31 % indirekte |
Styre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
HL | Styreleder | - |
| Styremedlem | 21.31 % indirekte | |
JV 1982 | Styremedlem | 21.31 % direkte |
Andre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Revisor | - | |
| Regnskapsfører | - |
Topp 10 individuelle eiere
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Daglig leder/administrerende direktør, Styremedlem | 21.31 % indirekte | |
SE | - | 21.31 % indirekte |
JV 1982 | Styremedlem | 21.31 % direkte |
Sist oppdatert: 15. feb. 2025
Eierskap
Organisasjonens eiere
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| Ordinære aksjer | 520 | 42.62 % | |
| Ordinære aksjer | 440 | 36.07 % | |
JV 1982 | Ordinære aksjer | 260 | 21.31 % |
Aksjer eiet av RAFT SUPPRESSION AS
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| Ordinære aksjer | 440 | 36.07 % |
Sist oppdatert: 25. sep. 2026
Økonomi
i NOK
Oppsummering
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 15 327 190 | 11 058 766 | 12 867 747 | 10 875 065 | 6 160 136 |
Årsresultat | 600 028 | 16 293 | 788 157 | 1 109 678 | 712 670 |
Sum eiendeler | 0 | 7 675 008 | 5 819 634 | 6 398 392 | 4 156 839 |
Sum gjeld | 0 | 3 478 326 | 1 286 246 | 2 653 161 | 1 557 286 |
Sum egenkapital | 0 | 4 196 681 | 4 533 388 | 3 745 231 | 2 599 553 |
Driftsregnskap
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 15 327 190 | 11 058 766 | 12 867 747 | 10 875 065 | 6 160 136 |
Sum driftskostnader | 14 499 462 | 11 012 709 | 11 778 026 | 9 386 074 | 5 244 011 |
Driftsresultat | 827 728 | 46 058 | 1 089 721 | 1 488 991 | 916 124 |
Finansutgifter/inntekter | −11 322 | −12 092 | −90 241 | −49 377 | −1 339 |
Resultat før skatt | 816 407 | 33 965 | 999 480 | 1 439 614 | 914 786 |
Sum skatt og ekstraordinære inntekter/utgifter | 216 379 | 17 672 | 211 323 | 329 936 | 202 116 |
Årsresultat | 600 028 | 16 293 | 788 157 | 1 109 678 | 712 670 |
Balanse
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Sum anleggsmidler | 0 | 276 216 | 257 765 | 216 051 | 34 392 |
Sum omløpsmidler | 0 | 7 398 792 | 5 561 869 | 6 182 341 | 4 122 446 |
Sum eiendeler | 0 | 7 675 008 | 5 819 634 | 6 398 392 | 4 156 839 |
Kortsiktig gjeld | 0 | 3 478 326 | 1 196 246 | 2 063 161 | 967 286 |
Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 90 000 | 590 000 | 590 000 |
Sum gjeld | 0 | 3 478 326 | 1 286 246 | 2 653 161 | 1 557 286 |
Innskutt egenkapital | 0 | 360 430 | 360 430 | 360 430 | 324 430 |
Opptjent egenkapital | 0 | 3 836 251 | 4 172 958 | 3 384 801 | 2 275 123 |
Sum egenkapital | 0 | 4 196 681 | 4 533 388 | 3 745 231 | 2 599 553 |
Sum egenkapital og gjeld | 0 | 7 675 008 | 5 819 634 | 6 398 392 | 4 156 839 |
Klassifisering
21st selskapsklassifisering
BETA
Lite selskap
Organisasjonstype
Aksjeselskap
Institusjonell sektorklassifisering
INNL
Innenlandske sektorer
A_IKKE-FIN
Ikke-finansielle foretak
2100
Private aksjeselskaper mv.
Standard industriklassifisering