FRONTMASTER INNEKLIMA AS
Operating
Kartlegging av inneklima, rens av ventilasjonsanlegg, sanering av
muggsopp, og iverksettelse av andre tiltak som kan bidra til et bedre
innemiljø. Selskapet vil også drive med utvikling av nye
forretningsområder og investering i andre selskap.
Konsulenttjenester, utvikling av nye
forretningsområder og investering i andre selskap.
Organisasjon
- Daglig leder
- RB
- Styreleder
- RB
- År siden etablering
- 18 år
- siden 14. apr. 2008
- Type
- Aksjeselskap
- MVA-registrert
- Ja
- Antall ansatte
- 0
Eierskap
- Antall aksjer og aksjeklasser
- 100
- 1 aksjeklasse
- Totalt antall aksjonærer
- 5
- personer
Økonomi
- Sum driftsinntekter 2025
- 2 435 150
- NOK
- Årsresultat 2025
- 330 294
- NOK
- Sum egenkapital 2025
- 2 459 569
- NOK
Sist oppdatert: 24. mars 2026
Ledelse
Administrasjon og ledelse
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
RB | Daglig leder/administrerende direktør | 38 % direkte |
Styre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
RB | Styreleder | 38 % direkte |
AF | Styremedlem | 38 % direkte |
SD | Varamedlem | 8 % direkte |
Andre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | - |
Topp 10 individuelle eiere
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
RB | Daglig leder/administrerende direktør, Styreleder | 38 % direkte |
AF | Styremedlem | 38 % direkte |
SS | - | 8 % direkte |
SD | Varamedlem | 8 % direkte |
TB 1985 | - | 8 % direkte |
Sist oppdatert: 13. apr. 2023
Eierskap
Organisasjonens eiere
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
AF | Ordinære aksjer | 38 | 38 % |
RB | Ordinære aksjer | 38 | 38 % |
TB 1985 | Ordinære aksjer | 8 | 8 % |
SD | Ordinære aksjer | 8 | 8 % |
SS | Ordinære aksjer | 8 | 8 % |
Aksjer eiet av FRONTMASTER INNEKLIMA AS
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| Ordinære aksjer | 15 | 50 % | |
| Ordinære aksjer | 15 | 50 % |
Sist oppdatert: 25. sep. 2026
Økonomi
i NOK
Oppsummering
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 2 435 150 | 3 063 118 | 4 106 449 | 2 749 296 | 3 387 815 |
Årsresultat | 330 294 | 260 248 | 363 441 | 7 015 | −14 802 |
Sum eiendeler | 2 842 051 | 2 732 008 | 2 403 433 | 1 890 169 | 2 633 181 |
Sum gjeld | 382 483 | 602 734 | 534 406 | 384 583 | 1 134 611 |
Sum egenkapital | 2 459 569 | 2 129 274 | 1 869 027 | 1 505 586 | 1 498 570 |
Driftsregnskap
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 2 435 150 | 3 063 118 | 4 106 449 | 2 749 296 | 3 387 815 |
Sum driftskostnader | 2 122 546 | 2 853 519 | 3 706 495 | 2 840 188 | 3 223 811 |
Driftsresultat | 312 603 | 209 600 | 399 954 | −90 892 | 164 004 |
Finansutgifter/inntekter | 95 595 | 95 055 | 70 372 | 78 598 | −130 378 |
Resultat før skatt | 408 199 | 304 655 | 470 326 | −12 294 | 33 626 |
Sum skatt og ekstraordinære inntekter/utgifter | 77 905 | 44 407 | 106 885 | −19 309 | 48 428 |
Årsresultat | 330 294 | 260 248 | 363 441 | 7 015 | −14 802 |
Balanse
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Sum anleggsmidler | 84 804 | 84 804 | 354 304 | 345 230 | 422 879 |
Sum omløpsmidler | 2 757 247 | 2 647 204 | 2 049 129 | 1 544 939 | 2 210 302 |
Sum eiendeler | 2 842 051 | 2 732 008 | 2 403 433 | 1 890 169 | 2 633 181 |
Kortsiktig gjeld | 366 184 | 582 360 | 527 459 | 384 583 | 1 129 438 |
Langsiktig gjeld | 0 | 20 373 | 6 947 | 0 | 0 |
Sum gjeld | 382 483 | 602 734 | 534 406 | 384 583 | 1 134 611 |
Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Opptjent egenkapital | 2 429 569 | 2 099 274 | 1 839 027 | 1 475 586 | 1 468 570 |
Sum egenkapital | 2 459 569 | 2 129 274 | 1 869 027 | 1 505 586 | 1 498 570 |
Sum egenkapital og gjeld | 2 842 051 | 2 732 008 | 2 403 433 | 1 890 169 | 2 633 181 |
Klassifisering
21st selskapsklassifisering
BETA
Lite selskap
Organisasjonstype
Aksjeselskap
Institusjonell sektorklassifisering
INNL
Innenlandske sektorer
A_IKKE-FIN
Ikke-finansielle foretak
2100
Private aksjeselskaper mv.
Standard industriklassifisering