Roller
Ledelse
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Daglig leder/administrerende direktør | 12 987 610 | 282 775 097 | 28.19 % indirekte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 30 806 764 | 5 928 514 | 28.19 % indirekte |
Styreposisjoner
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Styreleder | - | 109 299 850 | 100 % direkte | |
| Styreleder | −18 873 | 221 789 782 | 33.33 % indirekte | |
| Styreleder | 6 700 000 | 4 703 047 | 28.19 % indirekte | |
| Styreleder | 12 987 610 | 282 775 097 | 28.19 % indirekte | |
| Styreleder | 30 806 764 | 5 928 514 | 28.19 % indirekte | |
| Styreleder | 10 403 556 | 20 022 857 | 28.19 % indirekte | |
| Styreleder | - | 21 716 | 28.19 % indirekte | |
| Styreleder | - | 2 729 000 | 28.19 % indirekte | |
| Styreleder | 20 889 422 | 7 361 044 | 20 % indirekte | |
| Styreleder | - | 33 096 811 | 17.76 % indirekte | |
| Styremedlem | 9 197 079 | 38 144 214 | 17.5 % indirekte | |
| Styremedlem | 33 151 431 | 6 177 545 | 4.68 % indirekte | |
| Styremedlem | - | - | 2.83 % indirekte | |
| Styreleder | - | 18 089 012 | 2.48 % indirekte | |
| Styremedlem | 39 567 748 | 4 422 422 | 2.09 % indirekte | |
O Lukket | Styreleder | 3 683 518 | 2 205 884 | - |
K Lukket | Styreleder | 1 900 219 | −7 454 965 | - |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Styreleder | 281 684 | - | - | |
| Styremedlem | 5 611 407 | - | - | |
A Lukket | Styreleder | - | 5 602 099 | - |
I Lukket | Styremedlem | - | −5 060 177 | - |
K Lukket | Styreleder | 16 347 899 | 48 107 830 | - |
R | Styremedlem | - | −7 474 908 | - |
A Lukket | Styreleder | - | 323 845 | - |
| Styremedlem | 1 274 660 | −708 307 | - | |
| Styremedlem | - | - | - |
Sist oppdatert: 5. okt. 2026
Relaterte industrier
5Direkterelasjon
5- AIORO FINANS AS, ORO GRUPPEN AS, ORO EIENDOM HOLDING AS, ORO HOTELL AS, ORO EIENDOMSDRIFT AS, OROEIENDOM AS, ORO FORVALTNING AS, ORO VERKSTEDHALLEN AS, ORO PROSJEKT AS, ATT STAYS HOLDING AS, ORO MADSERUD GÅRD AS, KARIHAUGVEIEN 89 AS, RAMSTADSLETTA PROSJEKT AS, ATT STAYS INVEST AS, RAMSTADSLETTA EIENDOM DATTER AS, ORO PROSJEKTUTVIKLING AS, SANDAKERVEIEN HOLDING AS, SANDAKERVEIEN 52 BORETTSLAG
Aksjer eiet av Anders Brustad-Nilsen
| Navn | Aksjeklasse | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Andel |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 109 299 850 | 100 % direkte | |
−18 873 | 221 789 782 | 33.33 % indirekte | ||
0 | 25 475 | 33.33 % indirekte | ||
6 700 000 | 4 703 047 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 23 430 | 28.19 % indirekte | ||
12 987 610 | 282 775 097 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 2 729 000 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 23 430 | 28.19 % indirekte | ||
O Lukket | 0 | 23 430 | 28.19 % indirekte | |
30 806 764 | 5 928 514 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 23 430 | 28.19 % indirekte | ||
10 403 556 | 20 022 857 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 23 430 | 28.19 % indirekte | ||
O Lukket | 0 | 23 430 | 28.19 % indirekte | |
0 | 2 579 324 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 992 179 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
0 | 21 716 | 28.19 % indirekte | ||
20 889 422 | 7 361 044 | 20 % indirekte | ||
0 | 33 096 811 | 17.76 % indirekte | ||
9 197 079 | 38 144 214 | 17.5 % indirekte | ||
8 431 399 | 20 123 615 | 12.69 % indirekte | ||
7 969 631 | 29 614 041 | 11.78 % indirekte | ||
653 490 | 43 158 | 11.57 % indirekte | ||
0 | 12 186 500 | 9.4 % indirekte | ||
5 398 346 | 32 932 439 | 9.39 % indirekte | ||
14 496 795 | 64 412 403 | 7.05 % indirekte | ||
15 150 108 | −109 304 | 6.09 % indirekte | ||
50 548 076 | 103 801 482 | 6.09 % indirekte | ||
B Lukket | 0 | 108 744 160 | 6.09 % indirekte | |
5 150 832 | 23 149 327 | 5.64 % indirekte | ||
O Lukket | 0 | 35 994 211 | 4.78 % indirekte | |
O Under likvidasjon | 2 642 964 | 8 709 049 | 4.72 % indirekte | |
10 238 330 | −1 554 096 | 4.68 % indirekte | ||
33 151 431 | 6 177 545 | 4.68 % indirekte | ||
9 740 316 | 26 436 708 | 4.34 % indirekte | ||
0 | 53 934 615 | 4.34 % indirekte | ||
3 305 698 | 3 261 183 | 4.34 % indirekte | ||
13 792 631 | 65 401 176 | 4.06 % indirekte | ||
0 | 0 | 2.83 % indirekte | ||
0 | 18 089 012 | 2.48 % indirekte | ||
22 019 571 | 127 701 879 | 2.48 % indirekte | ||
10 896 992 | 113 367 325 | 2.45 % indirekte | ||
39 567 748 | 4 422 422 | 2.09 % indirekte | ||
18 138 942 | 54 266 191 | 1.95 % indirekte | ||
8 132 237 | 3 362 742 | 1.95 % indirekte | ||
59 622 701 | 1 804 496 | 1.79 % indirekte | ||
5 848 285 | 35 199 170 | 1.75 % indirekte | ||
21 377 981 | 175 329 373 | 1.72 % indirekte | ||
462 414 | 714 042 783 | 1.45 % indirekte | ||
O Lukket | 0 | 73 920 220 | 1.41 % indirekte | |
0 | 100 027 067 | 1.41 % indirekte | ||
14 598 044 | 67 893 589 | 1.41 % indirekte | ||
10 806 531 | 63 958 075 | 1.2 % indirekte | ||
0 | 2 335 187 511 | 1.01 % indirekte | ||
0 | 1 090 435 501 | 1.01 % indirekte | ||
0 | 7 372 846 | 1.01 % indirekte | ||
0 | 468 155 271 | 1.01 % indirekte | ||
0 | 1 698 746 976 | 1 % indirekte |
Begrenset til direkte eierposisjoner på 0,5% eller mer.
Sist oppdatert: 30. okt. 2026