Roller
Ledelse
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Daglig leder/administrerende direktør | 2 239 424 | 4 570 386 | 15 % indirekte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | - | - | - |
Styreposisjoner
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Styreleder | 325 632 | - | 100 % direkte | |
| Styremedlem | - | 18 106 433 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 273 036 578 | 5 490 386 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 31 726 975 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 10 405 748 | 9 038 385 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 1 902 065 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 3 610 428 | 394 416 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 8 460 137 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 8 993 511 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 14 299 488 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | −570 610 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | −646 823 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 14 361 205 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 14 837 871 | 12 912 054 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 13 480 161 | 12 917 909 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 10 528 936 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 870 123 | 15 413 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 3 820 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 3 820 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 3 166 771 | 321 397 252 | 30 % indirekte | |
| Varamedlem | 9 903 915 | 6 352 704 | 29.1 % indirekte | |
| Varamedlem | 12 813 983 | 5 151 582 | 29.1 % indirekte | |
| Styreleder | 18 850 | 200 942 | 15.3 % indirekte | |
| Styremedlem | 2 239 424 | 4 570 386 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | 1 384 435 | 3 022 191 | 14.7 % indirekte | |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Varamedlem | - | 39 568 | - | |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Styremedlem | 16 194 556 | 3 433 705 | - | |
| Styremedlem | - | 4 388 111 | - | |
| Styremedlem | - | 4 388 064 | - | |
| Styremedlem | 13 698 476 | 8 250 252 | - | |
| Styremedlem | 16 340 927 | 9 801 530 | - | |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Styremedlem | - | - | - | |
| Styremedlem | - | - | - |
Sist oppdatert: 16. okt. 2026
Relaterte industrier
2Direkterelasjon
5- KLNESTTUN CHARTERING AS, TRUST AS, NESTTUN INVEST AS, CHAMPION TANKERS AS, TRUST ONE AS, JOHNNY TRAVELLER AS, NESTTUN SHIPPING AS, TRUST TWO AS, HK NESTTUN HOLDING AS, CHAMPION TIMUR AS, NERO TANKERS AS, CHAMPION ENDURANCE AS, MRA PRODUCT INVEST AS, CHAMPION MANAGEMENT AS, KLK TANK AS, CHAMPION CHEMICAL AS, CHAMPION CHEMICAL ONE AS, CHAMPION CHEMICAL FIVE AS, CHAMPION CHEMICAL FOUR AS, CHAMPION CHEMICAL THREE AS, CHAMPION CHEMICAL HOLDING AS, CHAMPION CHEMICAL TWO AS, CHAMPION CHEMICAL SIX AS, NESTTUN TANK TWO AS, NESTTUN TANK ONE AS, LUNO TANKERS AS, NESTTUN TANK HOLDING AS, MAREO TANKERS AS, CHAMPION TANKERS AND PARTNERS AS, CHAMPION POOL AS, CHAMPION CHEMICAL SEVEN AS, CHAMPION CHEMICAL EIGHT AS, CHAMPION BULK ONE AS, BERO TANKERS AS, CHAMPION INVEST AS
Aksjer eiet av Henning Brynjulfsen Kvalheim
| Navn | Aksjeklasse | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Andel |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 325 632 | 0 | 100 % direkte | |
15 288 178 | 13 448 963 | 30 % indirekte | ||
3 166 771 | 321 397 252 | 30 % indirekte | ||
273 036 578 | 5 490 386 | 30 % indirekte | ||
21 388 907 | 1 182 311 | 30 % indirekte | ||
0 | 31 726 975 | 30 % indirekte | ||
0 | 30 562 021 | 30 % indirekte | ||
10 405 748 | 9 038 385 | 30 % indirekte | ||
0 | 1 902 065 | 30 % indirekte | ||
3 610 428 | 394 416 | 30 % indirekte | ||
0 | 8 460 137 | 30 % indirekte | ||
0 | 14 299 488 | 30 % indirekte | ||
0 | −570 610 | 30 % indirekte | ||
0 | −646 823 | 30 % indirekte | ||
0 | 8 993 511 | 30 % indirekte | ||
0 | 14 361 205 | 30 % indirekte | ||
14 837 871 | 12 912 054 | 30 % indirekte | ||
13 480 161 | 12 917 909 | 30 % indirekte | ||
0 | 10 528 936 | 30 % indirekte | ||
870 123 | 15 413 | 30 % indirekte | ||
0 | 3 820 | 30 % indirekte | ||
0 | 3 820 | 30 % indirekte | ||
0 | 18 106 433 | 30 % indirekte | ||
9 903 915 | 6 352 704 | 29.1 % indirekte | ||
12 813 983 | 5 151 582 | 29.1 % indirekte | ||
47 282 577 | 93 231 121 | 29.01 % indirekte | ||
2 278 452 | 2 123 916 | 19.09 % indirekte | ||
6 111 295 | 7 360 655 | 19.09 % indirekte | ||
1 282 963 | 1 120 118 | 19.09 % indirekte | ||
3 739 709 | 3 243 417 | 19.09 % indirekte | ||
0 | −303 352 | 19.09 % indirekte | ||
5 457 307 | 3 566 326 | 19.09 % indirekte | ||
H Lukket | 0 | −555 305 | 19.09 % indirekte | |
7 717 829 | 3 991 233 | 19.09 % indirekte | ||
2 912 438 | 124 043 | 19.09 % indirekte | ||
N Lukket | 16 799 306 | 30 000 | 19.09 % indirekte | |
0 | 23 952 | 19.09 % indirekte | ||
3 610 517 | 2 059 205 | 19.09 % indirekte | ||
315 129 | 33 139 402 | 19.09 % indirekte | ||
18 850 | 200 942 | 15.3 % indirekte | ||
2 239 424 | 4 570 386 | 15 % indirekte | ||
1 384 435 | 3 022 191 | 14.7 % indirekte | ||
529 612 | 39 541 | 9.55 % indirekte |
Begrenset til direkte eierposisjoner på 0,5% eller mer.
Sist oppdatert: 30. okt. 2026