KMC PROPERTIES VI AS
Suljettu 29. marraskuuta 2023
KMC Properties
The preferred partner for industrial properties.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LM
Liv Malvik1965
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 25. tammi 2021 – 29. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −1 640 779
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −1 546 345
- NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LM 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AA 1985 | Hallituksen jäsen | - |
OR | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −1 640 779 |
Vastaavat yhteensä | 16 373 588 |
Velat yhteensä | 17 919 933 |
Oma pääoma yhteensä | −1 546 345 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 128 863 |
Liiketulos | −128 863 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 530 090 |
Tulos ennen veroja | −1 658 953 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −18 174 |
Vuositulos yhteensä | −1 640 779 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 15 775 900 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 597 688 |
Vastaavat yhteensä | 16 373 588 |
Lyhytaikainen velka | 1 324 235 |
Pitkäaikainen velka | 16 595 698 |
Velat yhteensä | 17 919 933 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 576 345 |
Oma pääoma yhteensä | −1 546 345 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 16 373 588 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta